Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektromos gitárral lehet az...

Elektromos gitárral lehet az alapoknál kezdeni? Úgy értem hogy nem akusztikus gitár elöször hanem rögtön elektromos gitár lehet ugy? Vagy nem fogom tudni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:25
 1/3 anonim válasza:

én először akusztikust vettem, és nagyon megbántam. Abszolut nem motivál mivel csak ilyen szerelmes dalokat meg esküvői nótákat lehet vele szinte eljátszani én meg csak metált hallgatok :)

viszont egyik haverom meg teljesen odavan az akusztikusért és alig hazsnálja az elektromos gitárját...

szóval szerintem tök8, hogy mivel kezdesz,a lényeg hogy motiváljon és akarj újat tanulni és ne azért ülj le gitározni mert muszáj :)

2011. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ
2011. máj. 2. 20:53
 3/3 anonim válasza:
sokan azt mondják hogy akusztikussal kezdjünk ,én sem akusztikussal kezdtemugyhogy tök8 és én is ugyanúgy megtanultam gitározni
2012. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!