X360, játék vásárlás?

Figyelt kérdés
Üdv, szerintetek milyen játékot kérjek ? Közeleg a születésnapom és semmire sincs igazából szükségem, ezért gondoltam, hogy csak egy x360as játékot kérek, olyat szeretnék amiben lehet liveozni, (ha van benne offline 2 játékos mód az még dobna rajta). Szimulátor nem nagyon érdekel, verekedősből pedig már megvannak amik tetszenek. Az sem baj, ha a játék még nem jelent meg, ha megéri rá várni.
2011. máj. 4. 16:27
 1/8 anonim válasza:
Assasin's creed - Brotherhood
2011. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Left 4 Dead 1-2:D
2011. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Modern warfare 2,Black Ops.
2011. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gears of War 1-2, Halo sorozat
2011. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, l4d2 megvan és szeretem is, gears of war 3-on, brotherhoodon és black opson gondolkozom most mert mind3 tetszetős, de battlefield 3 sem rossz, még jöhetnek válaszok :P köszi.
2011. máj. 4. 18:24
 6/8 anonim válasza:
Skate 3, Tomb Raider Underworld nagyon jó játékok!
2011. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a Tomb Raider Legend egy kihagyhatatlan játék szerintem xboxon, én csak pc-n játszottam vele, de nem volt akkora élmény mint xboxon.

Nem lehet rajta ketten játszani, és live-on sem, és azt hiszem már nem kapható, csak rendelhető, vagy letöltheted a live-ról.


ha érdekel nézz utána youtuben.

2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Resident Evil 5 is elfer ide szerintem.

Kicsit mar regi jatek, meg a leggyengebb RE resz, de meg igy is megallja a helyet szerintem.

Offline van benne 50 oram, es azert van meg benne par erdekes mod, amivel ellehetne szorakozni.

2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!