LG 50PK350 Full HD plazma televízió 50" (127cm) Van valainek ilyen tvje? Mi a tapasztalat vele? Vélemények? Van valami hibája?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 08:53
 1/2 Mr. Idegen ***** válasza:
Szia! Nem régiben tv vásárlás előtt álltam, és ez a készülék nekem is tetszett. Egyik ismerősöm aki egy Media Marktban Dolgozik óva intet, hogy plazmát vegyek. Miért? Mert sajnos beég. Tulajdonképpen nem is tud olyan sokat. (pl. USB-ről fotó, videó, zene lejátszás ezeket nem tudja) meg neked szükséged van ilyen nagyra? Nekem 37 colos LCD tv-m van és bőven elég. De ha azt mondod, hogy neked kell egy k*rva nagy tv ami még az áramot is zabálja, és hát nem a legújabb darab ez.
2011. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! Hát az előző válaszadóhoz szólva nekünk is 127 cm tv-nk van és már azt is kicsinyeljük egy idő után. Amúgy meg nagyon jó ekkora tv-n mozizni. A másik, nekünk Samsung ps50C430-unk van, médialejátszója mindent visz amit csak akarsz. Nem ghost-osodik + mindig adnak ki hozzá hivatalos frissítéseket. Ami meg az áramfogyasztást illeti már nem fogyaszt sokat a plazma.A miénk max 160Wattot eszik. Szóval ezt csak ajánlani tudom.
2011. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!