Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitgondoltok jo lessz a tv-m?...

Mitgondoltok jo lessz a tv-m? Akarok venni ps 2 ot es nemtoom jo lessz e a tv milyen leszz kep kb 8 eves de vannak rajta bemenetek, ami a ps2 hoz kell OVP TV nem plazma de nagykepernyos az a kerdes, hogy milyen lessz a kep?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:56
 1/4 Furjadék* ***** válasza:

előszöris a "lesz" egy SZ, 2.osztály.

amúgy csodát nevárj, HD nemlesz, mert arra nemképes, kb 960*640-es képet várj, ami a szerintem a TV-d maximuma.

2011. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
varjal van a TV egy csomo bemenet felsorolom ki van irva, hogy AV3 alatta 4 bemenet van egy sarga, piros, feher es a legfelso egy S jel van ugyolvastam hogy ha azzzal csatlakoztatod akk jobb kepminoseget kapsz van rajta meg euro AV meg euro AV1 bemenet is, valamint audio in audio out jelzesek is vannak rajta es alattuk 4 bemenet ehez mit szolsz? meglehet ugy csinalni, hogy jobb legyen a kep?
2011. máj. 6. 08:02
 3/4 Furjadék* ***** válasza:
a piros sárga fehér(komponens) bemenet a tied.jobb képet érsz el vele, mint pl SCART-al.De jobb képet nemfogsz elérni, mivel a ps2 nembírja harwerileg(10 éves technológia).
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de azert jo lessz nem ? nemkell nekem csucsgrafika 960 640 az olyan mint egy pc jatek ilyen felbontason nem?
2011. máj. 6. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!