Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek?...

Milyen fülhallgatót vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretek zenét hallgatni de utálom ha mások is hallják amit hallgatok!

Szeretnék egy olyan 3,5 ös fülest venni ami nem az a nagy hanem kicsi ami csak a fülbe van (bocsi nemtom h mi annak a neve:S) Olyanra lenne szükségem,aminek nagyonnagyon jó a hangzása a basszus meg minden :D ár az kb 3-6 ezerig :D

Tudnátok linkelni,valami jót? :D előre is köszönöm válaszotokat!


2011. máj. 7. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Agybadugosnak hivjak koznyelven, hivatalosan tobb neve is van, pl. ear-canal, bassboost, hallottam en mar mindent.


A leginkabb ajanlott marka a Sennheiser, de meg Pioneer, AKG meg Skullcandy is elfer a listara, de en Sennheiser-be gondolkoznek.


Nekem is agybadusog Sennheiser-em van, mas nem hallja amit hallgatok (max hangeron sem), tobb honapja mukodik, nagyon meg vagyok vele elegedve.

A tipusa CX300-II.

Magyarorszagon 8-9k korul aruljak, ebay.hu-rol szallitasi dijjal egyutt 4k (en nemet ebay-rol rendeltem, ugy 6k volt).


Ha ilyet vennel, es megis hallanad a zenet amikor nincs a fuledben, ne felj, mas nem hallja, hogyha a fuledben van, mert akkor a hanghullamok nem terjednek szet vagy hogy is mondjam kicsit fizikusan :D

2011. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IEM-nek nevezik ezeket (In Ear Monitor), és felettem a hozzászóló jókat mondott, egy kivételével: Skullcandyt NE. Szemét.
2011. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon-nagyon jó hangzásért sokkal drágábbat kell venni. :D

Én megalkuvó voltam, tekintve, hogy leginkább buszon, vonaton, utván használom, ezért annyira nem kell pöpec cucc, főleg, hogy nálam fogyóeszköz. :S

A Media Marktban van valami 2ezer forintért, kis műanyaghengerben áruljék, asszem fekete, fehér, zöld meg pink színű. Egy évig bírta nálam az előző, a hangzás annyira nem förtelmes, és senki nem hallja kívülről.

Viszont volt egy Peanuts nevűm nemtom melyik gyártótól, az sem volt valami drága, igaz, de pocsék. Tönkre is ment hamar, meg a két kis gumiliffentyű is kényelmetlen volt nekem. :S

Sztem ennyiért amúgy megér egy próbát, jó minőségű fájlokkal egészen élvezhető, mint ahogy a többire is igaz. (és elég jó hallásom van, sok éves zenei képzéssel a hátam mögött. :D)

2011. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. máj. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!