Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy konzol vagy egy laptop a...

Egy konzol vagy egy laptop a jobb?

Figyelt kérdés
Igazából a napi rutin hogy felnézek face-bookra meg gamekapocson a híreket megnézem aztán játszok. És melyik konzol jobb?
2011. máj. 7. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A konzolosok biztos lehurrognak, de most próbáltam X360-at Forza3-al, és a tapasztalat? Akkor sem kéne, ha ők fizetnének nekem. Itthon csak egy 6 éves P4-em van, de isten bizony jobb ezen játszani.
2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Xbox360 SLIM 250 HDD :)
2011. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Na figyelj!

Az ilyen multiplatform játékoknál, mint a GTA, Assassin's Creed stb. elöször megírják XBoxra, onnan pedig leportolják PS-re és PC-re! Egy mai gamer PC összeveri grafban mind2 konzolt, ha lenne rá olyan játék!

De nincs, mert nem éri meg fejleszteni, max. portolni!

Persze van pár kivétel, pl. Age of Empires, de az esetek 98 %-ban minden úgy történik, ahogy írtam!

Hiába húzod fel x millió x y millióra a felbontást PC-n, a 720 p-es effektek maradnak meg!

Ebben a világban a konzolokra jut a nagyobb szerep - hiába veszel te 10x erösebb gépet, akkor is csak olyan játékokkal fogsz játszani, amik konzolon is remekül futnak!

És akkor a rengeteg konzol-exkluzív címet meg sem említettem!

A PS és a box között jelentös grafikai különbség nincs!

Exkluzívokban egyértelmü a PS a szebb!

A multiplatformot pedig már leírtam!

2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Laptop az dragabb (foleg gamer laptop), es jatekra nem is igazan alkalmas.

Konzol az jatekra tokeletes, ps3-on meg netezni is lehet, tehat azzal sem lesz gaz (bar a facebook-ot nem tudja normalisan megnyitni, max a mobilverziot).


PC-n meg igaz, hogy szebb a grafika, de ahogy mar irtak, nincsenek ra exkluzivok, meg minden a konzolok korul forog, nem mellesleg egy ps3 feleannyiba kerul, mint egy jatekra mar alkalmas gep, viszont PS3-on 60FPS-sel fullHD-n is megy akar egy jatek, mig a 130 ezres gepen nem is fullhd, es nem is 60 fps, raadasul ingadozik az fps ossze-vissza.


Tehat jatekra inkabb konzol (abbol is ps3 a jobb), de ha van sok penzed akkor 200-ert osszedobsz egy olyan gepet, amin hasonloan elfutnak a jatekok (es akkor gornyedhetsz fel meterre egy 50 centis monitor elott, sima kis billentyuzettel, hatalmas elmeny)

2011. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én most inkább Xbox-ra hajlok. de tegnap olvastam olyan hírt h. az e3-on megjelenik az új xbox. és nem merek most venni xbox-ot. hülye vagyok vagy joggal aggódok.?
2011. máj. 8. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem jelentik még be az E3-on, már rég szivárgott volna ki valami info.

De ha akarod várd meg az E3-at, és akkor biztos lehetsz benne.

Amúgy PS4 is minimum 3 év múlva jön, és kb ugyanott tartanak hardver/szoftvereladásban (bár év végére box kicsit lemarad, de nem annyival, hogy kétségbeesésük miatt jöjjön az új hardver)

2011. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!