Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E book olvasót akarok venni...

E book olvasót akarok venni (nagy legyen a képernyője), de olyat amin netezhetek, filmet nézhetek, zenét hallgathatok, és elfogadható (30. 000-40. 000) árban is van, és ti mit tanácsoltok, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Én ilyenre gondoltam, szerintetek?

[link]

2011. máj. 7. 19:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ebook olvasó, hanem Androidos tablet pc. Azt kell eldöntened, hogy olvasni szeretnél leginkább (amihez mindenképpen e-inkes kijelző ajánlott, pl.: Kindle), vagy inkább internetezni, filmet nézni, játszani, stb.
2011. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahogy leírtam, mindet szeretném. Olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni, és internetezni is...

Ezt találtam először, de egyszerűen nem találom, hogy Magyarországon is van e....

[link]

2011. máj. 8. 08:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy az olvasás élvezi-e az elsődleges prioritást nálad, mert ahhoz nem jó az LCD (egy ideig jó, csak a 3. könyv után már eléggé égni fog a szemed). Ha túlnyomórészt internetezel, filmet nézel, zenét hallgatsz, és néha olvasol is egy-két novellát, akkor tökéletesek ezek a táblagépek hozzá.
2011. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem 7-8" olvasni is marha kicsi, filmet nézni és netezni meg végképp nem előnyös. Ezek olyanok, mint az aszpirin, elvileg mindenre jó, gyakorlatilag semmire. :S

A szemed érdekében én inkább egy laptopot ajánlanék, de olvasni azon is kínszenvedés (na jó, nem erre való, ez is tény).

Hát javaslom, keress lehetőséget élőben is megtekinteni ezeket, lehetőleg kipróbálni is, kisebb üzletekben szokott erre lehetőség lenni. Nagy csalódástól kímélheted meg magad. Meg az ár is elég vékonyka, ennyiért még telefont se kapni szinte. :( Ja és olvass kritikákat is azokról, amiket linkeltél, remélem tudsz angolul vagy németül. :) Esetleg használtan keress ennyiért.

2011. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Laptop az van. Sokat buszozok, és időeltöltésre szeretném a buszon, meg az állandó várakozás helyett valamit olvasni, meg ilyenek :) Amúgy olvasgatom itt a webáruházakat, de azt látom, hogy az összes angol menüs, ilyenekből nincs is magyar? Lehet maradnék csak az ebook-nál (ami esetleg zenét játszik, és filmet is) mert többnyire ovlasni fogok szerintem...Mi a véleményetek, milyet vegyek? 35.000 a plafon :)
2011. máj. 8. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt készülj fel, hogy szabadban, világosban, egy LCD kijelző (főleg egy olcsóbb gépen) gyakorlatilag olvashatatlan még teljes fényerőn is.

Másrészt ennyi pénzért (30-40e Ft) nem számíts túl sokra, talán még a videók sem mennek majd rendesen (ha egyáltalán van Flash).

Én is inkább egy Kindle-t javaslok, azzal még mindig tudsz böngészni is, bár gondolom korlátozottan.

2011. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha többnyire olvasni szeretnél, akkor mindenféleképpen Kindle. Az olcsó dollár miatt most 26 körül van postával együtt, és még a szemed is védi :)
2011. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És lehet venni magyar menüvel ilyet?
2011. máj. 9. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
A Kindle-ben van vagy 5 menüpont, az is eléggé basic angol (wifi on, settings és társai), nem hiszem, hogy nagy gond lenne a használata :)
2011. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!