Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol és mennyiért érdemes...

Hol és mennyiért érdemes eladni Xbox 360 konzolt?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, eladom, és PC-t veszek xboxom helyett, de nem tudom, hogy, hogyan, és mennyiért érdemes eladni (csak a vaterát ismerem). A gépem 250gb-os slim (HDD külön lett vásárolva), minden alap tartozékkal, az alábbi játékokkal:


Lemezeken: Halo 3, ODST, Reach (limited edition), Battlefield Bad Company 2 limited, Medal of Honor tier 1, Gears of War, Crysis 2, Call of Duty WaW, Mw2 Hardened edition, Black Ops


gépre letöltve, xbox marketplaceből: Gears of War 2, Assassin's creed 1-2, CoD 1, 2, 4


ezen felül sok játékhoz map packok/DLC-k is vannak (pl Black opshoz az új escalation is)


remélem, ez ér 100e Ft-ot


előre is köszönöm a válaszokat


2011. máj. 8. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyben nem fogod tudni eladni, a gép magában nagyon keveset ér, és szerintem senki nem fog pont ezekért a játékokért egyben duplaannyit még ráfizetni, mint a konzol...

Passzold el külön a konzolt, játékokat feldobod vaterára, ott jó áron hamar elkelhetnek.

2011. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!