Pink07 kérdése:

Hogyan lehetséges az Xbox 360-at a legegyszerűbben csatlakoztatni az internethez?

Figyelt kérdés
Nekem Rubicom-os internetem van: 3mb-tos. És ezt szerezném az Xbox 360-ra kötni. Próbálkoztam, hogy a modemet csatlakoztatom az xboxhoz; egyik vége abba, a másik vége meg amazba. De nem sikerült... Tudna valaki részletes leírással segíteni...?
2011. máj. 11. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
veszel egy routert, összekötöd a modemmel, és a számítógépeddel, a számítógépről beállítod a routerben az internetkapcsolatodat, majd összedugod az Xbox-el a routert.
2011. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én pont ez nem akaromn, mert nincs router em, én nem is akarok venni, de van egy másik mond is, amit le írtam, de nem tudom rendese.
2011. máj. 11. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Látod, öreg... Ez a sóherság...

60-70 ezred van egy szar xboxra, de két-háromezret sajnálsz egy routerre... csináld ahogy akarod, használd a google-t.

2011. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha egy hónapra a családod rendesen be van osztva, akkor még az a 3 ezer forit is sok... nem vagyok soher, de nincs rá lóvé, és ezért akarom a legegyszerübenn megoldani, még ha folyton cserélgetnem kell a kábeleket.!!!!!!!!!!!
2011. máj. 12. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ha annyira fontos az a 3000 ft a családnak, nem feltétlenül kell Xbox-ot venni, hatvanezerér', meg internetet fizetni... Bár, tudom, inkább az ikszboksz, mint a gyereknek kaja...
2011. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na elég!

Gyerek vagyok, és van kaja, és xbox 360 is! Nem szenvedek semmiben hiányt, csak értelmetlenül nem költekezek, ha megoldhatom könyedén. Ezzel vége, mert már megoldottam!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!