Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható hangszóró garanciál...

Hordozható hangszóró garanciális csere?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje vettem egy Logitech hordozható hangszórót (iphone-hoz), és még van garancia rajta. Mivel hordozható, ugye akkumulátorral működik, és hálózatról tölteni kell.


Nos, amikor a legutolsó alkalommal töltöttem, nagy vihar volt, és én marha rajta hagytam a töltőn. Jött egy áramszünet, és azóta nem kapcsol be, és belűről égett szagot bocsájt ki. Ezek szerint belűlről kiégtek a vezetékek.


Na és ilyenkor az lenne a kérdésem, hogy a gyártó ebben az esetben mivel garanciás még, kicserélné szerintetek egy másik hangszóróra, vagy esetleg megjavítják(bár ha belűlről teljesen tropára ment, akkor nem hiszem hogy meglehet), vagy ezt felejtsem el? Azért itt kérdezném meg, mert ha tőllük kérdezem akkor biztos rávágják hogy nem cserélnék ki vagy javítanák meg garanciálisan.


(egy kis infó róla: [link] Én annó 25ezerért vettem)


2011. máj. 21. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaviszed és nem mondod, h mi történt, csak annyit, h nem működik. Jobb esetben nem is próbálják javítani, hanem rögtön kicserélik. Ha javítani próbálják, akkor valszeg buktad, mert egy gyakorlott szaki rögtön látja, h túlfeszültséget kapott, ami ugye nem az ő saruk. Próba cseresznye.
2011. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de mégis inkább nem lehetne elmondani, hogy mi történt? Mert ez a dolog már elég rég óta megtörtént, hagytam is az egész dolgok, gondoltam hogy reménytelen. Erre múltkor az egyik ismerősöm meséli, hogy ő az mp3 lejátszójával volt így, bevitte, elmondta mi történt és rögtön kicserélték. És így ha már neki is, én is szerencsét próbálnék, és így elővettem hogy azért megpróbáljam, meg se bukjak el ennyi pénzt.


Azért is kéne még megmondani, mert egy kicsit "leharcolt", tehát van rajta kopás meg karc, és így azt hinnék hogy azért nem kapcsol be mert elejtettem, vagy valami.


Itt vettem: [link]

itt elég tág a választék (montirortól kezdve a fényképezőkig, memóriakártyákig stb...) Szóval elég nagy iparban nyomják, és szerintem nincs minden kategóriához külön szakember aki értsen hozzá és szétszerelje. Ezért is azt gondolnám hogy inkább kicserélnék minthogy javítsák. Főleg hogy rengeteg márka is van, így meg nem hiszem hogy minden márkához is külön-külön értenek.

2011. máj. 22. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Figy, a gar úgy működik, h csak arra vállalják, ami a gyártó sara. Mint mondtam, ha szétszedik, eleve buktad, csak akkor fogják vissza adni, ha legalább e bevizsgálási díjat kipengeted. Az is egy lehetőség, ha keresel egy szakit aki pénzért ugyan, de bevállalja a javítást. A forgalmazó nem szociális intézmény, a javíttatás nekik is pénzbe kerül!
2011. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké, csak hát mondtam, hogy az ismerősömnek is ugyan ez volt a baja csak mp3 lejátszóval, és szó nélkül kicserélték.


Ha elmondom hogy mi történt, nagy valószínűséggel nem szedik szét mert belűlről szénné égtek a vezetékek szerintem, mert égett szagot áraszt, ha nem mondom el akkor meg lehetséges hogy szétszedik.


Mert ha nem mondom meg akkor kiakarják deríteni, hogy mi a baja, egyből nem cserélnék ki mert kitudja, lehet hogy szerintük csak az akksi ment tönkre vagy valami, és azért szednék szét, annyiért nem cserélnék ki.


Tehát akkor mégegyszer ezekután mit ajánlasz, mit tegyek? Próba cseresznye alapon akkor megpróbláom. Ja, csak még az is bukta, hogy vidéki vagyok és ez ugye Pesten van, és csak úgy, hogy nem működik és annyiért küldjem fel, eléggé kicsi az esélye, hogy kicserélik, mert ugye ezt telefonon beszélném meg, és már eleve ha elmondom mi történt, akkor onnantól van egy alap információ, hogy megmondják hogy ne küldjem fel mert nem cserélik ki, vagy akkor lehet elmondják egyből, hogy küldjem fel és kicserélik, lehet megértik, volt már rá nekem máshol ilyen példa.


Szóval ezekután szerinted mi legyen?

2011. máj. 22. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhívod őket és megmondod, hogy egyszer csak nem ment. Nem kell felesleges találgatásokkal fárasztani őket, ők a szakik, majd megmondják, hogy mi a gond.:)
2011. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!