Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a NoteBook a...

M@x kérdése:

Mi a különbség a NoteBook a NetBook, és a Laptop között?

Figyelt kérdés

Van más is?

Mit vegyek ha: játszani, netezni, Office dolgokat csinálni, MSNezni akarok vele? (Ne legyen túl kicsi a képernyője, de nem kell olyan nagy se.)

Illetve mennyiért tudom minimum megvenni az ideálisat?

Előre is köszönöm.


2011. máj. 21. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Netbookkal nem lehet játszani, mert arra végképp nem való, marad a Notebook/laptop, ma már ugyanazt jelenti a kettő, régen volt különbség.
2011. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hogy nekem mi az ideális én tudom, hogy Neked mi, azt Te döntöd el. Sok szempont van: ár, mire használom, képernyő nagyság, hordozom-e vagy sem, akku üzemidő mennyire lényeges... sorolhatnám...
2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a netbook az inkább csak netezésre jó, meg talán filmnézére. az az előnye, hogy kisebb, mint a laptop és könnyebb. viszont hardverileg gyengébb. ha játszani akarsz akkor mindenképp laptpot kell venned, és mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.
2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél acer aspire timeline x a vége nemtom mi de 14"-es még pont notebook. közepes képernyő viszonylag olcsó, játékra "alkalmas" talán timeline x 5820T
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!