Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 tudja futtatni...

Playstation 3 tudja futtatni a PS2-es játékokat? (eredetit)

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a régebbi fat verziók, de ha véletlen vennél fat-et, 60 gigásat semmiképp, azok elég nagy arányban halnak meg.
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Föleg hogy pont a 60 Gb-os verziók játszák le a PS2-es játékokat! : D
2011. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
slim 160-as lenne, de akkor mindegy.
2011. máj. 24. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem tudták volna megoldani hogy a PS3 futtassa a PS2-es játékokat...így megmaradnának a régi játékok és el tudnám adni a ps2-t :D
2011. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elozo:


Mivel akkor egy konkret PS2-t kene beepiteni (a 60 gigas fat eseteben is ez tortent, gondolom ez is az oka hogy az egy eleg gyakran meghibasodo sorozat lett), es a Sonynak nem erne meg kicsit sem (meg ha attol eltekintunk, hogy dragabb lenne a ps3 gyartasa, de a PS2 meg mindig eleg jol fogy, evi 6-7 milliok siman elmennek, ami azert bevetel)

2011. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló rosszul tudod nincs beleépítve PS2! XD

Ezt a Sony azért csinálta mert még ment rendesen a PS2-es ipar és jobban megérte nekik ha külön megveszik az emberek a külön PS2-es gépeket is!


[link]

2011. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor engem atvertek, valahol egy megbizhato oldalon (bar csak kommentbe) olvastam, hogy bizonyos extra hardverek vannak beepitve.

De abba viszont igazam volt, hogy miert is szuntettek ezt meg

2011. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!