Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó ez a Sony fényképezőgép?...

Jó ez a Sony fényképezőgép? Jól választottam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat kérdezgettelek titeket hogy milyen gépet vegyek. Ma eljött a nap és 9től egészen 2ig jártam a várost (Media, Saturn, Electroworld stb) nagyon nagy dilemmában voltam de végül választottam (nagy nehezen).

Ezt vettem meg ma ebben a színben, a gépet 44ezerért, 2 gigás memóriakártyát hozzá 7ezerért:

[link]

Ennek volt egy 10 megapixeles változata 40ezerért (tehát jobb kiadás olcsóbban) de az kiállított darab volt összefogdosva összenyomkodva, ezért nehéz szívvel ezt választottam végül (a másik fajtából már nem volt!)

Amire én használnám: családi fotók, aukciófotózás (magyarul ruhák fotózása próbababán) utazáshoz kattintgatni, a kutyámat filmezni....

Jól választottam? Olyan "rettegés" van bennem hogy ennyi rengeteg pénzt végül csalódásként kellett kiadnom...

Még nem próbáltam ki, csak az üzletben, lemerült az aksija és most van töltőn.

Öszinte véleményeket kérek, és köszönöm előre mindenkitől!


2009. márc. 16. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
HÚ , hát választhattál volna jobbat is ennyi pénzért. Az 5 x-ös optikai zoom nagyon kevés. A módválasztó tárcsán nincsen sem rekesz, sem záridő választási lehetőség, ami szerintem alap. Nekem elve mindig rekeszelőválasztáson áll a tárcsám. 44-ért már kaptál volna pl egy panasonic dmc fz8-t ami csúcskompakt. Hááát.. most már mindegy. Viszont azokra a képekre amiket írtál, arra tökéletes, csak arra jó lett volna egy huszonezer forintos gép is. Abból is sokat ki lehet hozni.
2009. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy csalódnál benne. Valószínűleg jó kis gép családi fényképekhez. De azt nem mondanám, hogy ár/érték arányos. Kicsit drága... :( bocs, nem láttam, hogy korábban is írtál.(akkor adtam volna pár tanácsot) De viszont nagyon dekoratív, ezt is meg kell rajta fizetni valószínűleg. Sok örömet kívánok hozzá!
2009. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Néztem pár ilyennel készült képet gyorsan. Képminőséggel nincs gond, és úgyis az a lényeg. A többi a használóján múlik. Családi képekhez ideális.


Nem kell "rettegni", biztosan beleszeretsz majd a gépbe :)


(A próbaruhákhoz jó lehet egy kis állvány, és 2mp-es időzítéssel fényképezni, akkor be sem mozdul.)

2009. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Ne hallgas az első hozzászólóra, nem értette meg mire kell neked.


Ez a gép egy teljesen jó választás volt, megnyugodhatsz!

2009. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a célra, amire Te szeretnéd használni, tökéletesen megfelel.

Ami engem aggaszt, inkább az, hogy akksis, és kiállított db volt .Ki tudja mióta volt kint, nem is az, hogy hányan fogdosták össze, hanem az, hogy az akksit biztos, hogy nem sütötték ki, nem kezelték úgy, mintha Te kibontasz egy új db-ot és Te töltöd először. Hidd el, tudom miért mondom ezt ;-) De remélem nem lesz vele gondod, ha az akksija jól működik, és nincs az optikán sem karc, meg a kijelzőn sem, akkor jól választottál.

2009. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam, bocsi, most olvastam el újra amit irtál, hogy nem ez volt kiállított db! Akkor meg semmi gond, a géppel nem lehet baj, jól választottál! A célra, amire Neked kell, tökéletesen megfelel! És ne haragudj, hogy félreértettem!
2009. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most már mindegy, de ennyiből meglett volna egy Panasonic TZ4 is, ami 10x-es zoomot tud.
2009. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 50-ért vettem H7-est. Magáért beszél:

[link]

2009. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:39:

Tök jó neked...

2009. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lenne egy kérdésem...

Azóta jól működik a gép? Nincs semmi bajod vele?

2010. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!