Xbox 360 Az angol vagy a magyar Xbox Live-ra regisztráljak?

Figyelt kérdés

Mi a különbség? Vélemény

Érvek/ellenérvek

Melyik a jobb?


Előre is köszi a válaszokat!


Abból ugye nem lehet probléma, ha mondjuk egyik ismim magyar én meg mondjuk angol live-ot használnék, attól még tudnánk multiban együtt játszani? stb.


Bocsi totál kezdő vagyok ebben az xbox ügyben, még nem nincs benne tapasztalatom.


2011. máj. 27. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
régen az volt a probléma, hogy nem is volt magyar live. ezért most nem tudom, hogy az emberek azért mondták az angolt, mert több cuccot lehet leszedni, vagy csak azért mert egyszerűen magyar nem volt és így.
2011. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elvileg ha magyart választasz akkor az alapján tesz be játékokba liveon, bár én ezt eddig nem vettem észre.. (és igen, tudsz játszani más országba regisztráltakkal / külföldiekkel, ezen nem múlik csak neten inkább)
2011. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!