Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy mp3 lejátszót, de...

Vettem egy mp3 lejátszót, de a csomagolásból hiányzik az USB kábel?

Figyelt kérdés
Ehelyett két füles volt a csomagban. Visszamenjek az edigitalhoz szóvá tenni (ott vettem), vagy el fognak küldeni a gyártó szervizébe? Vagy mi van ilyenkor?
2011. máj. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor az van h 500ért veszel 1 kábelt
2011. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amikor lepecsételtetted a garanciát, nem vették észre, h nincs benne kábel? Vidd vissza, sztem.
2011. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne miért vegyek még plusz 500ért kábelt, amikor direkt azért vettem, mert egy olcsó 3000 Ft-os kkis sz*r, ami csak addig kell, amíg a telóm szervizben van. Amúgy nem vették észre, nem töltötték ki a garipapírt, csak üzleti számlát kaptam.
2011. máj. 28. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor még nekem mp3-m volt akkor azon volt egy kupak amit ha leveszel ott van a csatlakozó. ezen nincs levehető kupak?
2011. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs. kábel kell hozzá. na mindegy, majd hétfőn benézek, megkérdezem tőlük, hogy mi van. Azért köszi a válaszokat:)
2011. máj. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!