Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb vírusírtó?...

Melyik a legjobb vírusírtó? Új laptop-omhoz volt 60 napig McAfee ami most lejárt és ráraktam ezt a MIcrosoft security essentials-t de nem valami nagy durranás.

Figyelt kérdés
Érdemesebb akkor a McAfee-t megvenni, vagy van valami jobb? Ja és még annyit hogy van nekem gyári VAIO Care nevű programom ami kipucolja a Registry-t. erről vélemény?
2011. máj. 29. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írtsd le róla a windows nevű programot, és tegyél rá linuxot
2011. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
avast
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az nem lenne túl jó
2011. máj. 29. 18:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy vegyed meg egyszer a VIPRE Premium AntiVirus életre szóló licenc kiadását, amit többször nem kell megvenned.Vírusirtó, kémprogram kereső, tűzfal, e-mail védelem egyben, és csak egyszer kell megvenni.www.sunbelt.hu
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm nagyjából utánanéztem de ebben túl sok minden van, mert nekem email védelemre nincs szükségem, csupán maga a vírusírtóra,kémprogram szűrőre esetleg tűzfalra (nem tudom az alap windows tűzfal milyen). De ettől még lehet ez lesz, van esetleg tapasztalat?
2011. máj. 29. 18:49
 6/11 A kérdező kommentje:
a nem lenne túl jó-t az 1.-re értettem
2011. máj. 29. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Linux: hm,jó,minimális a vírus rajta(gyakorlatilag nincs),de a GUI-ja(Graphical User Interface) annyira drasztikusan eltér a Windowstól,hogy az átlag felhasználó,akiknek a túlnyomó többsége Windowshoz szokott,nem fog most tök totál előről nekiállni megtanulni egy a Windowstól markánsan eltérő felületet.


A VAIO Care progidat nem ismerem,soha nem próbáltam.A gyárit úgy érted,hogy megvásároltad?

Vagy feltörted?

2011. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ingyenes avast home edition-t szedd le. az bőven elég mindenre
2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

amilyen programokat használok azook nemigen futnának linuxon úgyhogy az egyből kiesett. gyári úgy, hogy ez alapból felvolt rá telepítve amikor vettem a gépet.

Az asztali gépemen avast volt és olyan problémám volt hogy nem engedte a feladatkezelőt megnyitni valami, kiírta hogy a rendszergazda letiltotta. ez volt hetekig, aztán letöltöttem egy másik vírusirtót ami talált is a gépen. eltávolítottam és utána normálisan meg tudtam nyitni. Ugyhogy nekem nem a legjobb tapasztalatom van az Avast-al.

2011. máj. 29. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy az Avast!-al rossz élményeid lehetnek, de a hozzá nem értés bármelyik más védelem használatát is megkeserítheti.


Én is javaslom az Avast! Free antivirus használatát.

Az hogy egy másik programmal találtál valamit, az nem azt jelenti hogy valós találat volt. Nekem az egyik gépen Avast! van, a másikon NOD. Mindkettőn ha a másikkal keresek, talál valamit, de 98%-ban árnyékra ugrik.

Egyik sem 100%-os. Helyesebben fogalmazva nincs 100%-os védelem.

2011. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!