Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen házimozi hangfalszett...

Milyen házimozi hangfalszett vegyek?

Figyelt kérdés
Én a JBL Balboa Cinepack 5.1 -re gondoltam de mivel nem értek hozzá nemtom hogy ár/érték arányban jó vagy rossz? Lehet e ebben az árkategóriában jobbat is fellelni? Itt a linkje a JBL-nek: [link]
2011. máj. 29. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég jó rendszer, de ehhez még kell házimozi (5.1es) erősítő is.
2011. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja tudom hogy kell erősítő! csak mivel ez nem kevés pénz ez darabokban lesz megvalósítva! Először hangfalak majd erősítő és útcsónak mélyláda. Így is húzós a cucc ára.
2011. máj. 30. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
fú ez nagyon faszányos cuc...szerintem ez jó lesz. mit nem adnék ilyen hangfalakért
2011. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*cucc
2011. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél JBL-t abban van aktív mélyláda is.
2011. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Gembird márkát ajánlanám.Nekem bevállt!
2011. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja van hozzá sub is de gondoltam egy olyan linket teszek ebbe ahol egyben van a rendszer.

A Gembird pedig ha jól néztem csak aktív vagyis számítógépekhez gyárt hangfalat ilyet szeretnék akkor csak is a logitech z-5500as jöhetne szóba!!!!

2011. jún. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!