Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek külső wincheste...

Mire figyeljek külső winchester vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Szóval mik azok amikre figyelni kell? Pl sebesség, kapacitás, méret, kimenet meg ilyenek...? Ha USB 2.0 a kimenet és ugye nincs hozzá külső táp, akkor az menni fog? Néhol olvastam hogy nem fog elég áramot kapni, ez igaz? Az ilyen vinyókat rá lehet ugye csatlakoztatni hordozható dvd lejátszór amin van usb? És tudtok mondani olyat ami hordozható, nagy tárhely és jó árban van(szaturnba,metroba,auchanba venném, van aki vett már ott)? Ja és csak adtahordozónak használnám filemek meg ilyenek. Mert vhol olvastam hogy lehet rátenni op rendszert.

Nah szóval vki tudnak ezekröl a kütyükröl egy jó tájékoztatást adni, mert most veszek először mert már elkell és még sose volt?


Köszi


2011. máj. 31. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

USB 2,0; saját táp, 1000GB kapacitás; Western Digital párti vagyok; 3,5" méretnél, 2,5"-s elmegy az usb áramával is, de nem javaslom.

Szerintem a DVDlejátszó nem fogja felismerni, de nem biztos.

2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért nem javaslod a 2.5" -t? És a saját táp alatt azt érted hogy tápos legyen, szal 3.5"? De nekem hordozható kéne, amit pl autóban is tok használni szal akkor csak 2,5" jöhet szóba ugye?
2011. máj. 31. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kocsiban használnád, akkor vegyél hozzá autós adaptert és nincs vele gond.


[link]

2011. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha 2.5" veszek és netán nem lenne elég áram usb-n akkor arra lehet venni tápot igaz? És mennyivel jobbak a 3.5" ak a 2.5eknél?
2011. máj. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!