Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A CRT monitort és az xbox 360...

Fábján Ákos kérdése:

A CRT monitort és az xbox 360 (arcardot) hogy lehet összekötni?

Figyelt kérdés
Van egy CRT monitorom és rá szeretném tenni az xbox 360-t(arcard). Mit kéne hozzá venni hogy menjen?
2011. jún. 4. 09:30
 1/8 anonim válasza:

vga kábellel.

Elvileg mindegyik boxhoz adnak.

2011. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VGA kábelt nemadnak egyik boxhoz sem, AV kábelt adnak hozzá, ha van a monitorodon av bemenet (piros sárga fehér vagy legalább 2 ezekből), vagy scart bemenet, akkor rátudod kötni de hangot nem tudom hogy akarod megoldani.
2011. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsen a monitoromon nincsen semmi bemenet.
2011. jún. 4. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor még nehezebb, kell venned egy xbox - vga kábelt vhol (neten rendelni akár) és egy vga anya/anya átalakítót.


(ha olyan a monitorod, hogy kábel jön ki belőle és az a vga kimenet.)

2011. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én olyat olvastam hogy kell venni egy dragon vga kábelt meg egy átalakító és ezekkel meg lehet oldani ha nincs a monitoromon kimenet?
2011. jún. 4. 10:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezzel a kettővel meglehet oldani?

[link]

[link]

2011. jún. 4. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
igen de én is ezt írtam..
2011. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok akkor majd veszek hozzá cuccokat. és köszi a segítséget
2011. jún. 4. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!