Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért vennétek meg ezeket?

Mennyiért vennétek meg ezeket?

Figyelt kérdés

GTA Vice city másolt jól működik!(DVD)

Egy tigrises DVD film

Zoo empire CD (állatkert építős játék)

101 Dino pets CD (dínókat kell felnevelni)

Nagyon régi vidámparkos játék (másolt)(Illetve netről töltött csak rá van téve egy CD-re)

Rider's World ugratni szeretnék! (3különböző játékmód:Ídőmérő,ügyességiés verseny akár egyszerre 4 játékosnakis (eredeti a TESCOBÓL 2000-Ft ért vettem.

Ha lehetne külön mond meg ne ugy h összesen ...


2011. jún. 4. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ebből max a vice city, ami tetszik, de az megvan eredetiben :D ha nem lenne netem és dvd íróm, akkor megvenném 200ft-ért.
2011. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért 200?
2011. jún. 4. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
mert másolt
2011. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a többit????
2011. jún. 4. 19:40
 5/13 A kérdező kommentje:
am meg miért más a másolt csak annyiban h nincsennyomtatva rá semmi de a lényeg amíért kifízetedd a sok pénzt (gyengébbek kedvéért a játék) az rajta vannn!
2011. jún. 4. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezért lecsukhatnak drágám?


"am meg miért más a másolt csak annyiban h nincsennyomtatva rá semmi de a lényeg amíért kifízetedd a sok pénzt (gyengébbek kedvéért a játék) az rajta vannn!"


Igen, mivel úgy készült, hogy más szellemi termékét ellopták, és te azzal kereskedsz.


Amúgy egy fillért nem adnék az egészért, jó vagyok internetből...Mondd, ezt komolyan gondoltad? :D

2011. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

0 ft, mert ezek közül mind ingyen beszerezhető megfelelő forrásokból. Csak az ad pénzt programért/filmért, aki nagyon szőke hozzá, mi a dörgés ezen a téren...

Csak, hogy tudd: a másolt cuccok ugyanúgy illegálisok, mint a warezról, torrentről letöltött dolgok - a birtoklás egy dolog, kis halakra nem utaznak a sünök -, azért viszont, hogy árulsz ilyeneket, fel is jelenthetnek.

2011. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 csapacsupa ***** válasza:
Ne legyél hülye. Tanulj meg írni. Légy tisztában az eredeti dolgok értékével. Na meg persze ne legyél hülye. Ezeket tudom tanácsolni.
2011. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jójójó csak kíváncsi voltam amúgy ebból egyedűl az utolsót akarom én elaadni a többit úgy láttam a neten:(
2011. jún. 4. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Te valami fogyatékos vagy?
2011. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!