Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy a kocsim szivargyújtója, indításnál ne szakítsa meg az áramot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vettem egy Fm transmittert,és a következő a problémám vele.

A szivargyújtóm akkor működik,ha a gyujtáskapcsolót 1-es állásba fordítom.Elindul a zene,de ha mondjuk egy perc mulva beindítom az autót,megszakítja a transmitter működését,és előröl kezdi az aktuális számot.Nekem ez azért baj,mert futár vagyok,és öt perc alatt,tízszer indítom be az autót. Régi rádió adásokat hallgatok felvételről,ami háros órás trackekben van.:)Ez így nem az igazi,hogy hallgatok valamit,az első cím után megint vagy végighallgatom ugyanazt,vagy inkább kidobom!:)

Megoldható az,bármi meghibásodás nélkül,hogy a szivargyújtó mindig áram alatt legyen,és indításnál ne szakítsa meg?


2011. jún. 9. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze. Kihúzod a szivargyújtót a helyéről és az aksitól viszel 2 direkt szálat(+ és -) vezetéknek,és azt kötöd be a szivargyújtóra. A régieket jól leszigetelni! A "+" hoz kiegészítő biztosítékot tegyél.

Ez volt az legegyszerűbb,mód..de ha van türelmed hozzá akkor a biztosíték táblánál megkeressed a szivargyújtó eredeti + vezetéket, azt átkötheted egy olyan ottani másik olyan pontra ahol állandó + van jelen,persze ezt feszmérővel kell megkeresni. Ha fedélzeti komputer is van a kocsiban ..lehetőleg ne csinálj zárlatot.

2011. jún. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Annyi kiegészítés, hogy a negatívot nem kell külön odavezetni, mert az úgyis rajta van a kasztnin.

2011. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok.

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.Gondoltam erre,csak nem voltam teljesen biztos benne,nehogy még a végén felgyújtsam az autót!:)

2011. jún. 9. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az, ha áldozol 1500 Ft-ot egy MP3-as CD-rádióra, nekem az van a céges autómban. Leveszem a gyújtást elhallgat, ha ráadom akkor ott folytatja, ahol abbahagyta!
2011. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*15000 Ft-ot
2011. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még valami, ha nem trasmitterrel hallgatod, a minősége is jobb lesz, és könnyebb kezelni is!
2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó cd-s rádióm,mp3-as,usb-s,aux-os,memóriakártyás.Itt röhög rám a szobában,mert nem tudom használni.Gyári beépített rádióm van,ami a digitklímával egyben van,és egy darab műanyag átalakító konzol 30 ezer forint lenne bele.Na ezért inkább megvárja a következő autómat!:)Ezért szenvedek a transmitterrel.:)
2011. jún. 11. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Dekopírfűrész+OSB lap. Egy ezresből kijön az átalakító!

XD

2011. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Basszus,tényleg..:)
2011. jún. 13. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!