Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért jobb egy tábla számítógé...

Miért jobb egy tábla számítógép? Pozotívumokat, negatívumokat kérek.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva hozzájuthatok egy ilyenhez és meg szeretném tudni miért is jobb.Amúgy androidos.
2011. jún. 9. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
miért jobb?? mihez képest, milyen másik eszköztől jobb??
2011. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy jobb? Gyengébb, mint a legolcsóbb laptop, PC-ről nem is beszélve.

Miért? Minden paramétere gyengébb.. Proci, RAM stb...

2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az androidos táblagép azért jó, mert tudsz rajta szalonnát kockázni, hagymát karikázni, stb... portable a cucc, szóval kiülsz akár egy parkba és megebédelsz rajta :) másra nem nagyon... az iPad pedig annyiban különb, hogy iratokat tudsz rajta vinni, szerkeszteni, emailezni tudsz, netezni, videókat nézni, van rá pár hasznos program, elég hatásos amennyiben vállalkozó vagy akkor bemutatókat tudsz rajta mutogatni. ( tapasztalatból mondom, hogy egy ipad-el elég megnyerő vagy ilyen helyzetben:) )
2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért csinálják mégis? Hordozható, igaz üzemideje max. pár óra (lehet 3 sincs), nappal, szabadban nem látható, mint szinte bármelyik hordozható eszköz, akkor a mi a fenét dícsérjek rajta?
2011. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"Miért csinálják mégis? Hordozható, igaz üzemideje max. pár óra (lehet 3 sincs), nappal, szabadban nem látható, mint szinte bármelyik hordozható eszköz, akkor a mi a fenét dícsérjek rajta?"


ekkora hülyeséget... egy éves ipad-em üzemideje 10 óra... szabadban is tökéletesen látható, mint bármelyik normális árkategóriájú hordozható készülék. Előbb ki kéne próbálni halóóó... aztán fikázni... Istenem...

2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolo ***** válasza:

"Az androidos táblagép azért jó, mert tudsz rajta szalonnát kockázni, hagymát karikázni, stb... portable a cucc, szóval kiülsz akár egy parkba és megebédelsz rajta :) másra nem nagyon... az iPad pedig annyiban különb, hogy iratokat tudsz rajta vinni, szerkeszteni, emailezni tudsz, netezni, videókat nézni, van rá pár hasznos program, elég hatásos amennyiben vállalkozó vagy akkor bemutatókat tudsz rajta mutogatni. ( tapasztalatból mondom, hogy egy ipad-el elég megnyerő vagy ilyen helyzetben:) )"


Már bocs, de ez nettó hülyeség. Azt aláírom, hogy az IOS miatt az iPad2 JELENLEG(!) a legjobb választás az inernet táblák közül, de, hogy az Android semmire ne lenne jó, csak vágódeszkának... Használtál már droidot, vagy csak az alma hype beszél belőled? Bizonyos tekintetben sokkal jobb rendszer az IOS-nél, bizonyos tekintetben meg sokkal rosszabb. A világ nem fekete és fehér. A droid is nagyon jó emailezésre, netezésre (gyári állapotban mégjobb a Flash támogatottság miatt), multimédiára, alap irodai alkalmazásokra stb. Egyéni ízlés dolga, hogy ki melyiket szereti, de attól még nem lesz sz@r a másik.


A kérdést meg nehéz értelmezni. Jobb, mint mi? Meg milyen típus, mert droidos tablet lehet párezres kínai, dzsunka alkatrészből összetákolt sz@ar, meg 150k-s csúcsgép is. Csak alap feladatok ellátására esetleg jobb lehet egyébkéne egy normális tablet, mint egy notebook. Értem ezalatt a netezést, multimédiát, casual játszást (Angry Birds és tsai.) stb.

2011. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Belőlem a rossz tapasztalat és az objektív szakirodalom beszél android dis kapcsán :D ez tény, hogy az android meg sem közelíti az iOS-t. Nem vagyok iOS elvakult, szerintem a winphone jobb/ jobb lesz mint az iOS, de az androidot borzalmasnak tartom. Tolják az ablakon is, hogy vegyed mert hát nagyon jó, de nekem csak rossz tapasztalatom volt azzal kapcsolatban. " nézd meg a telóm, ugyanolyan gyors mint a szifonod... ja most mégse :D " meg volt nálam kipróbálásra, bogarásztam, próbálgattam stb... annyira optimalizálatlan az egész, tehetsz alá akármilyen hardware-t :S
2011. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hali!



A 150k-s csúcsgépek, sőt az almák is Kínában vannak összetákolva...csak nem mindegy hogyan...Amúgy ezek a táblagépek pont hogy irodai munkára nem túl alkalmasak, gépelni egy érintős felületen sokkal bizonytalanabb, mint fizikai billentyűzeten...Neten való böngészésre már inkább jók, mondjuk személy szerint nekem nincs, és nem is érzem a hiányát, megvagyok egy sima laptoppal is egyelőre...


Üdv!

2011. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolo ***** válasza:

23:20:


Nekem is droid van, semmi gond vele (Optimus), csak tisztában kell lenni a korlátaival. Nem olyan jól optimalizált, mint az IOS, vagy a WP7 (+1 neki, nagyon bejön). Ellenben nagyon sokat tud, teljesen személyre szabható, azt teszel vele, amit akarsz. Ráadásul főzött romokkal még az en Optimusom is nagyon gyors, pedig azért az nem egy csúcsgép... De erről már annyi vita volt, ezen nem kell veszekedni, kinek a pap, kinek a paplan. :)

2011. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!