Balazs00xx kérdése:

Autót szeretném komolyan bezenézni, kérdésem hogy mivel a gyári helyek elfogytak, tud e valaki autókárpitozáshoz ötleteket mivel csináljam milyen anyaggal?

Figyelt kérdés

egyéb ötletek ,oldalak ,hogyan keressek rá ?

nem találtam semmit a google-ban bár nyílván rosszul kerestem, érdekelne hogy mivel lehet kárpitozni összefogni az anyagokat szigetelés stb..stb.. utána mivel kárpitozzam le .. minden érdekel írj kérlek

tippek ,trükkök ,képek , oldalak , tapasztalatok érdekel nagyon

amiről szó van autó ; Ford mondeo 1996 Kombi ,

eddigi benne lévő zene ; JBL 1200 Watt mély,Blaukpunt 400 Watt-erősítő , Sony Xplod 16,5 cm hangszóró 3 utas elöl , hátsó ajtó 13,5 cm sony xplod 3 utas, Sony xplod 4x45 -fejegység


amit szeretnék még bele rakni még, az kettő nagy ovál hangszóró de mivel kombi így nincs kalaptartó oda nem megy, ezért jobb és bal oldalra szeretném az ülés mögötti műanyagot kialakítani picit befelé döntve a dolgokat.. oda a kettő ovált, ami egy kenwood 150 wattos erősítőről menne, ill kettő csipogót hertz -et szeretnék még bele feltétlen, nem tudom a kenwood elbír e még az ovál kívül még kettő kisebb hangszórót ,



VÁROM A VÁLASZOKAT!


2011. jún. 10. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiemelö-keretet megcsinálod fából, drótból amiböl akarod / amiböl tudod. Ráfeszitesz egy anyagot. Bekened mügyantával, majd raksz rá üvegszálat, mügyanta, üvegszál, mügyanta üvegszál... Gitteled, csiszolod, kárpitozod...Kész!
2011. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

megpróbálkozom majd vele:)


a kötésben tudsz segíteni , nagyjából vagy nem?!?:)

2011. jún. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!