Forma1 2010-es játékban (Xbox), hol lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, nem nagyon értek hozzá. A gyerek játszik vele. Az a gondja, hogy például ha egy futam 56 körös, mind az 56 kört végig kell menni, de ez így elég unalmas neki, túl sokáig tart. Be lehet valahogy állítani, hogy kevesebb legyen, vagy pont ez a lényege, hogy olyan mint az igazi? Gondolok itt pl. arra, hogy Fifa-ban be lehetett állítani, hogy ne 90 percig tartson egy meccs, csak mondjuk 30 percig. Vagy hogy lehetne kicsit izgalmasság tenni a játékot? Magasan vezet mindig, ellenfél a közelben se. :-) Köszi a válaszokat! 29/N
2011. jún. 11. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az éves futamot viszi és nem a gyors futamot akkor végig kell vinni mert ez a lényege hogy olyan mintha élő évad lenne de a gyors futam csak pár körös de annak meg nemsok értelmevan.
2011. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sejtettem hogy így van!
2011. jún. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!