Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet PSN-en megváltoztat...

Hogy lehet PSN-en megváltoztatni a jelszót?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, amikor a hackerek feltörték és utána mindenkinek kötelező volt megváltoztatnia, egy az e-mail címére elküldött link segítségével. A hackertámadás után létrehoztam egy accountot, és annak szeretném megváltoztatni a jelszavát? Hogyan tudnám ezt megoldani? előre is köszi...
2011. jún. 11. 17:21
 1/6 Ludens válasza:

"Az új (3.61) PS3 rendszerszoftver frissités tehát már elérhető és szükséges is a jelszóváltoztatáshoz. Egy további biztonsági réteg gyanánt ugyanis a PS3 felhasználó csak saját konzolján (pontosabban azon, amelyen a PSN számlát aktiválta) változtathatja meg a jelszót. Ha valaki a rendszeren még nem töltött le semmilyen tartalmat a számláját használva , amikor először jelentkezzen be a PSN-re, egy e-mailt kap majd a számlájához tartozó bejelentkezési azonositójára (e-mail címére). Ez az email tartalmaz egy linket a jelszóváltoztatáshoz. Az e-mailban szereplő linkre kattintva, és az utasításokat követve változtatható meg a jelszó. A jelszó megváltoztatása után az új jelszóval lehet bejelentkezni a fiókba."


Forrás: [link]


További jó játékot!

2011. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezt értem, a régi accountom jelszavát így meg is változtattam, de most pár hete miután visszaált a PSN, csináltam egy másikat és azon szeretném megváltoztatni a jelszót. nem tudom hogy lehetne megoldani... :/
2011. jún. 11. 18:01
 3/6 Csicsek Zoltán ***** válasza:
én úgy csináltam, hogy amikor jelntkezel be akkor rámész arra, hogy "forgot your password?" és innen minden megy tovább...
2011. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hasonlo problemam.

2 eve csinaltam egy PSN accot, de akkor meg nem is volt PS3-mam, szoval fogalmam sincs milyen nemzetisegu, az biztos, hogy EU, valoszinuleg Mo.

Es amikor ramegyek a forgot password-re, akkor kapok egy emailt, ott egy linket, a linkre viszont az a szoveg jon be, hogy "PS Store is not available in your region", vagy hasonlo.

Facebook-on a PSHU azt irta, hogy ahol nincs Store ott mindenhol ezt a hibat irja, es mar dolgoznak az ugyon.

Ha neked is ez a baj, akkor varnod kell

2011. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!