Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális, hogy csíp a tévém?

Normális, hogy csíp a tévém?

Figyelt kérdés
Este kikapcsoltam távirányítóval, és a sötétben ki akartam kapcsolni teljesen. Hozzáértem, és megcsípett. Kicsit krémes volt a kezem, ez lehetett a gond?
2011. jún. 14. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Száraz a levegő, feltöltődik statikusan, és te is érzékeny vagy rá. Így jön össze. Nem kell rajta aggódni.

Cserélhetnénk?

2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem a krémtől van, általában a sugárzástól feltöltődik minden elektromos dolog, vagy fém. Nálam is van ,ilyen néha alig mertem kikapcsolni mert igen csípett:D Ez normális dolog.
2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mit kéne cserélnünk?

2011. jún. 14. 11:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is a választ!

Megijedtem, mert még ilyen nem történt velem. Pici babám van, akit szoptatok, és utána gondoltam arra, hogy megszoptattam, és lehet, hogy rázott a tévé, gond lehet belőle hogy megette a tejet. Tudom, parás vagyok:-) Nem tudtam, hogy ez normális-e.

2011. jún. 14. 11:17
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok: ezzel kapcs. eszembe jutott h az sem mindegy h milyen állapotban mész kikapcsolni (pl: épp levettél magadról egy pulcsit, vagy ha ágyból keltél fel és úgy mentél oda)ezek is feltöltenek és aztán akkor is csíp ám.
2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!