Lent jobban szol a zene? (bonyolult igy nezd meg a magyarazatot h megertsd)

Figyelt kérdés

Van a szamitogepasztalom es azon rakta van a hangrendszer melynyomoja.

egyszer mikor ment a zene bemasztam az asztal ala a kabelekhez es eszrevettem hogy lent sokkal jobban lehet hallani a melynyomot(erossebb baszus van)

Ha feltennem a melynuomot a szekrenytetejere akor az asztalnal ulve jobban hallanam a baszust??


2011. jún. 15. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott.. a kettőnek semmi köze egymáshoz!
2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Piakssz válasza:

Szerintem lehet benne vami, mivel a mélynyomó alapból egy ládában van. Szóval az asztal alatt is gondolom zárt térben van. :D

De szerintem ha megpróbálod semmi bajod nem lesz.

2011. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig van összefüggés nem is kicsi. Ha van hosszabb kábeled, pakolgasd a szobában és hallgasd meg, mindig máshogy fog szólni. Nálam pl a szekrény tetején lett a legjobb. (minden fal amihez közel van 3dB erősítést okoz, így egy sarok mint nálam a plafonnál 3fal hopp máris 9dB, és ehhez már 4Xes teljesítmény kellett volna, mivel +3dB hangerő növeléshez dupla teljesítmény kell ugyanazzal a hangszóróval)
2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Piakssz válasza:
Igazat adok az előttem szólónak :D Bár ezt nekem is kellett volna tudnom mivel ezt tanulom :/
2011. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hangosnak lehet hangosabb lesz, de jobban nem fog szólni, erősen meg tud változni a rezonancia frekvenciája (általában feljebb kúszik) és könnyen "huppogóssá" válhat.

Mélynyomó legjobban a földön szól.

2011. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hat ha foldon a legjobb akor beteszem az asztal ala

legalab lesz mire tegyem a labam ha gepelot vagyok

2011. jún. 15. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy szobában a földön szól a legjobban. Ez szabadtéren igaz csak.
2011. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!