Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 lejátszik mkv fájloka...

Xbox 360 lejátszik mkv fájlokat? és van arra valamilyen megoldás hogy lejátsza a feliratokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Most találtam egy honlapot, gondolom még új lehet, mert nagyon sokan nem hallottak róla és nem használják.

Google.hu címen érhető el, és beírod a képernyő közepén található rublikába, hogy xbox360 mkv, nyomsz egy entert, és kihoz nagyon sok találatot.

Ezt pár év múlva akár több száz ember is használhatja majd, ha nem rontják el valamivel az oldalt.


A feliratos kérdést megértem, arra nehezebb googlen választ találni.

Én ps3-hoz aviaddxsub-ot használom, és működik rendesen, szerintem a dobozon is működnie kell

2011. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a válasz második felét értékelem és kö szi , az elsöre meg hogy nagyon okos és vicces gyerek vagy , de akkor minek is van ez az oldal ha nem lehet kérdezni...?
2011. jún. 16. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra valo, hogy feltegyel olyan kerdeseket, amire a google max 50 ms alatt megadja a valaszt, es ezert kesobb legyen valaki, aki ebbe belekot.


En sem kerdeznem meg itt, hogy hany forint egy dollar, mert ez egy egyszeru kerdes, amire a google siman valaszol.

2011. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mkw fájlt nem támogatja
2011. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!