Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPodon kívül melyik a legjobb...

IPodon kívül melyik a legjobb zenelejátszó "kütyü"?

Figyelt kérdés
Már elegem van méregdrága apple cuccokból. Nekem most van először és valószínűleg utoljára iPodom(nano-5g) Sz.gép nélkül nem tudom tölteni,összesen 10 óra(2-3 nap kb) zenelejátszás után lemerül,aztán táborban,külföldön hurcolni kell majd a laptopot is,akkor a töltő hozzá 8000 ft,az olcsóbbakra nem reagál,ha új gépre csatlakoztatom,mindent letöröl,csak úgy tudok rá új számokat tenni,csak gépen keresztül tudok róla törölni dolgokat... Arról nem is beszélve,hogy nem minden 3.5-ös fülhallgatóval szól normálisan... Már agyf...t kapok tőle,ezért kérdezem. :D
2011. jún. 18. 11:28
1 2
 1/15 Panda Péter ***** válasza:

az apple annyira nem is jó zeneileg (hangminőség, dac és erősítő) mint azt sokan hiszik (a classic-ok voltak vérbeli zenelejátszók, a mostaniak már inkább szórakoztató-kütyük).

ha nagyon pici kell neked, kb akkora, mint egy shuffle, csak kijelzővel, akkor ez kell neked: sandisk sansa clip+

ha kicsit nagyobb kell, nano méretű akkor pedig: sandisk sansa fuze


mindkét lejátszóban közös, hogy szoftver nélkül is tudod szinkronizálni, minden zenei formátumot megkajálnak (FLAC-et is), bővíthető a memóriájuk (ami egyik apple termékről sem mondható el) és kiváló a hangjuk. emellett mindkettőre fel tudod rakni a rockbox nevű oprendszert, amit kifejezetten zenelejátszókra terveztek. egyedüli hátrányuk, hogy a gyári füles rém gyenge (viszont a DAC profi fejhallgatóhoz is kellően jó minőséget biztosít).

2011. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha zene akkor Sony Ericsson walkman mobilok, de ha mobil nélkül kell akkor Sony walkman mp4 - mp5 játszók
2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Panda Péter ***** válasza:
az alsó és középkategóriás sony-k minőségben nem olyan jók, mint a sandisk-ek, az igazán jó walkman lejátszók (x-széria) meg kb 50ezernél kezdődik. annyiért meg már cowon is van. ergo nem számítanak jó vételnek.
2011. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
jaja a sony-k azok jók, nekem is az van :) 50óráig bírja és 4óra a töltési idő :D
2011. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
nekem a sony walkman 26 körül volt :D
2011. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ez : [link]
2011. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Panda Péter ***** válasza:
bővíteni nem lehet, flac-et nem játszik. holott 2,5x többe kerül mint egy clip+. miről is beszélünk?
2011. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nekem a Sony nagyon bejött. Kb. 2 éve vettem, akkor volt olyan 35.000 forint. 4GB, és gyárilag 30 órát tud egy feltöltéssel, ami a valóságban 20-25 között lehet, de szerintem ez még mindig jó.
2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Panda Péter ***** válasza:
ez mind szép és jó, én elhiszem, hogy nagy szeretitek a sony lejátszóitokat, csak azt nem értem, minek akartok 20-30 ezres lejátszót rátukmálni a kedves kérdezőre, ha egy cc 10rugós clip+ nem hogy ugyanazt tudja, de még többet is?
2011. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom Panda Peti válaszával senki sem foglalkozik :D

Amúgy Sony tényleg jókat tud, de ahogy PP is írja, van olcsóbb alternatíva.

Bár én Sony bu.iként úgy is Sony-t fogok majd venni, még ha kevesebbet is tud :)

2011. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!