Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo G550-es laptop gyári,...

Lenovo G550-es laptop gyári, integrált hangkártya (valami átlagos Intel) fejhallgatóbemenetébe bedughatok egy ilyen komolyabb fejhallgatót, aminek ezek a tulajdonságai? Vagy azzal tönkretenném a fülest vagy a laptopomat?

Figyelt kérdés

Sennheiser HD-595

•Felépítés: dynamic, nyitott

•Frekvenciaátvitel: 12Hz - 38,5kHz

•Teljes harmónikus torzítás: 0,1%

•Impedancia: 120 Ohm

•Hangnyomás szint: 104dB/1kHz/1Vrms


Mindenképp szükséges beszerezni fejhallgató-erősítőt hozzájuk? Teljesen laikus vagyok audio és hifi témában. Hozzáértők, légyszi segítsetek!

Persze később tervezek beszerezni valami izmosabb hangkártyát is emellé a füles alá, hogy ki is legyen használva a tudása, de egyellőre arra most nem futja)


2011. jún. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzádughatod, elromlani nem fog.
2011. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég halkan fog szólni, de az nem gond.

Nem kell erősítő hozzá.

2011. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Heli. bocs de uj felhasználó vok. :) aki feltette a kérdést, tőle kérdeznék vmit. Nekem is Lenovo G550-es tipusu laptopom van , eredetileg win7 volt felrakva.. Most váltottam win xp sp2 re. A problem az lenne h nem találok semmiféle hangkártya drivert .:S :S Tudnál esetleg a driver tipusában segiteni ? :O vagy valami linkkel ?o.O PLS HELP
2011. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!