Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb.5 éves képcsöves TV szerint...

Kb.5 éves képcsöves TV szerintetek javítható?

Figyelt kérdés

Van egy Vov Digital márkájú kicsi tévém, ami eddig tökéletesen működött, ma reggel azonban bekapcsoláskor már csak hang volt, kép nem. Sejtéseim szerint a képcsövek adták fel, de én nem vagyok szakember. Ha van itt esetleg szaki, vagy aki valamelyest ért hozzá, örülnék ha támpontot adna, hogy érdemes-e javítani, vagy ilyen készülékeknél az már nagyon drága. Megint egy használtat azért nem szeretnék venni, mert 10.000 Ftnál többet most nem tudok rááldozni (azt is csak nagy duzzogva), és nincs rá garancia, hogy egy másik használttal nem járok ugyanígy akár holnap. Szóval röviden javítási költségek érdekelnének.

Köszönöm előre is!


2011. jún. 21. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet akármi is az oka, képcsőfűtés, sokszorozó, a sorvégfok biztosan megy mert hang se lenne.

Így nehéz bármit is mondani, beviszed egy szervízbe és kérsz ajánlatot a javításra, vagy azt mondod hogy van rá 10 ezred, ha több, akkor legyen belőle veszélyes hulladék.

2011. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a képcső ment ki tízezerből nem jön ki sőt annyiba kerülne hogy nem érdemes javítani.Még komplett nagyfesz trafónál se igan.Csak ha valami kisebb részegység hibásodott meg akkor érdemes javítani.
2011. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy képcsőhiba, sőt szerintem ennek kicsi az esélye, inkább RGB - Sorvégfok, esetleg (kialakítástol függően) tápegység hibba. (Mai nap is javítotam egy ilyet) Egy szakember párezer Ft-ből megjavítja neked!
2011. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!