Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jol tudok elég jó minőségű...

Jol tudok elég jó minőségű videókartyát venni olcsón?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Misi!


Jól tudsz elég jó minőségű videókártyát venni olcsón!

2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó minőségű videó kártyát nem hiszem hogy tudsz olcsón venni, főleg ha elég jóról van szó:D
2011. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire kell, attól függ. De "elég jót" nem találsz olcsón, újat legalábbis kevésbé. Persze, kérdés, hogy nálad mi az "elég jó".


Nekem amúgy van két eladó videókarim, az egyiket (ATI Radeon X1650Pro) videó- és képszerkesztéshez használtam, a másik meg egy nagyon spéci nVidia Quadro FX. Az ATI kb 4 éves. Ha érdekel valamelyik, írj privátot.

2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés "Hol" lett volna, hiszen a kettő betű egymás mellett van


[link]


ez egy nagyon jó webshop, videókártyának a Sapphire HD5830 Xtreme-et ajánlom, ami most nagyon jó árban van (25e Ft)

2011. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!