Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Notebookhoz szeretnék venni...

Notebookhoz szeretnék venni 2.1-es hangfalszettet, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Még sosem vettem, szóval nem tudom, milyen paramétereket kell figyelembe venni (wattok, hertzek, stb.). Kb. 10-12000 Ft-nyi eurót szánnék rá (szlovákiai vagyok, és itt is szándékozom vásárolni, esetleg Esztergomban), de nem az ár az elsodleges szempont. Fontosabb, hogy sokat bírjon, úgy értem, hogy a magasabb hangoknál/erosebb basszusoknál minél kevesebbet torzítson, ill. minél tovább bírja torzítás nélkul. Inkább csak játékokhoz és zenehallgatáshoz kell, a térhangzás nem fontos, filmeket nem igazán nézek. A subwoofer max. 23 cm magas legyen, mert nincs tobb hely :)

Köszi a segítséget!


2011. jún. 26. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!