Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-hoz bármilyen...

Playstation 3-hoz bármilyen külső hhd jó? Nem is számít szinte, hogy hány giga hely van a ps3-on?

Figyelt kérdés
Pontosabban,ha CFW van a PS3-on, akkor lejátssza a játékokat külső HDD-ről? És ha igen, akkor bármilyenről ha a megfelelő Fat32 fájlrendszerre van formázva?Ha igen,akkor viszont nem is számít, hogy pl a PS3 160 gigás,mert úgy is tudunk a külső HDD-ről játékokat indítani.
2011. jún. 29. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tud külső hdd-t beolvasni
2011. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
maximum valami nagy kapacitású pendriveról lehet játékot futtatni. bár lehet, hogy akkor sem, mert kicsi az adatátviteli sebesség
2011. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom OFW-vel tud-e külső HDD-t olvasni, de CFW-n tudom, hogy külső HDD-ről kell MÁSOLNI a játékot, szóval magáról a HDD-ről szerintem nem megy
2011. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!