Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fel akartam lépni a youtube-ra...

Fel akartam lépni a youtube-ra, majd egy másik oldal jött be a youtube logójával, aminek a szövegét most be is illeszteném. A kérdés az lenne, hogy mennyire átverés ez?

Figyelt kérdés

A szöveg:


Congratulations!


You’ve been selected from the (itt a városom neve volt, de gondoltam ezt inkább törlöm) region to take part in our annual visitor survey.

This will only take 30 seconds of your time and will enhance user experience. Upon completion you will have the opportunity to get a Macbook Air®, Apple iPhone 4®, or a iPad 2®.

a szöveg fölött meg a youtube logója, alul meg egy start now gomb. Nem nagyon tudok angolul, de ha jól értem akk. vmit ki kell töltenem és kapok a 3 kütyü közül 1et, mert kiválasztott a youtube. Na mivel az ilyenek nem szoktak valódiak lenni, ezért utána is néztem és amennyire angolul tudok, elvileg kamu és vmi hacker-cucc, de nem tudom biztosan állítani. Am lehet h ez nem is a youtube. Szóval tudna valaki segíteni? Vélemények erről? Kapott valaki már ilyet?


2011. júl. 1. 08:23
 1/3 anonim válasza:
ez egy hülye reklám!!!
2011. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb lett volna,ha egy képernyőképet tettél volna e helyett,azon többet látni
2011. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kamu, rosszabb esetben valami adathalász cucc, kerüld el.
2011. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!