Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-on The Fight irányítása?

R0z0r kérdése:

PS3-on The Fight irányítása?

Figyelt kérdés
nemrég vettem a PS3-mamra Move-ot. Járt hozzá a kamera meg a motion controller. még szeretnék venni egy navigation controllert csak az a kérdésem hogy a The Fight játékot lehet úgy irányítani hogy egy motion meg egy navigation controller vagy csak 2 motion-nal ? :|
2011. júl. 1. 15:57
 1/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:

hát azt hiszem, ugyanaz a helyzet mint a sport champions-nál.

vagyis egy kontrollerrel is tudsz,(navigation nem kell hozzá szerintem)de kettővel precízebben.

2011. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

az a gond a the fight-nak letöltöttem a demóját és nemengedi dual sock 3-al meg a motionnal :S és azt jelzi csatlakoztassak még1 motiont.. és nemtudom ahhoz jó-e a navigation

2011. júl. 2. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy csak 2 Motion-nel lehet irányítani.

Gondoljatok már bele, egy kézzel milyen lenne boxolni?

2 kezed van, boxba nem nagyon látni olyat, hogy valaki csak 1 kezét használja, vagyis 2 motion kell

2011. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy én láttam vidit amin a sport champions-nál úgy játszott a gyerek azzal a kardos játékkal hogy 1motion 1navigation és a motionnal ment a kard a navigationnal a kard
2011. júl. 2. 00:55
 5/7 A kérdező kommentje:
de szerintem a navigation controllerbe is van beépítve valami érzékelő
2011. júl. 2. 00:56
 6/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:
nincs
2011. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy játékban lehetett navi-val helyettesíteni a motiont, még nem az összes játékban. Gondolom ott a navin csak 1 gombot kell megnyomni, és csinálja is a kardozást, Fight-ban viszont a motion követi az egész mozgást, stb.


Naviba max SIXAXIS van beépítve, de azzal nem fogod tudni annyira irányítani. Nem véletlen van külön navi és motion joystick

2011. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!