Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Labtech Pulse 285 típusú 2.1...

Labtech Pulse 285 típusú 2.1 hangfalszett új mélysugárzóval?

Figyelt kérdés
Tehát adott a fent említett hangfalszett és egy 30Watt-os 4ohm-os mélysugárzó. Ezt szeretném beletenni de van egy kis hiba ami felett nem tudok elmenni és csak úgy beletenni a mélysugárzót. A 2.1 hangcucc leírásába az áll, hogy 4ohmos ami épp benne van. Amikor én kiszedtem akkor a mélysugárzó hátulján az ált, hogy 8 ohm-os. Akkor most melyik? :S Csak úgy simán beletehetem a másik nagyobb mélysugárzót? Az nem lesz neki baja, hogy HA 8ohm-os az erősítője és egy 4ohm-os mélysugárzót teszek bele? Ebben szeretném a segítségeteket kérni :) Válaszotokat előre is köszönöm :) (ha lehet ne szakmai nyelven magyarázzátok el hanem teljesen hétköznapi nyelven. az elektronika teljesen messze áll tőlem)
2011. júl. 1. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sokra nem mész vele. Miért akarid kicserélni? Nekem is ez a hangfalam van. Nos az erősítőnek semmi baja nem lesz. Mivel nagyobb az ellenállás kisebb az áramerőség. Ha fordítva lenne akkor lenne gond de ebben az esetben akkor se. Nyugodtan rákötheted csak semmit nem érsz vele. Ne várj csodát.
2012. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja boccs fassáot írtam . Félre értettem. Mindegy nem lesz baja így is kicsi az áramerőség nem lesz baja.
2012. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!