Ha a 3004-es PSP-m ezzel a modszerrel fleshelem akkor fog menni?

Figyelt kérdés

Szoval az FW-je az 6.30!

Es erre gondoltam:

[link]


2011. júl. 2. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
én házilag nem csinálnám.inkább vidd el szervízbe.
2011. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én meg nem vinném szervizbe.

Minek fizessen vagy 5k-t azért, hogy 3 mappát felmásolnak aztán nyomnak egy X-et.


Nem tudom mit linkeltél, mert most lassú a netem, de a 6.35 PRO-B7-et telepítsd fel.

Elsőnek 6.35 OFW-t kell telepíteni, aztán psphungary.hu-n fórumon találsz további leírást, vagy google-n ha tudsz angolul

2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezzel csak 1 baj van!Hogy nem megy a psphungary! , ha menne eddig mar megcsinaltam volna szerintem!De sajnos nem megy!

Amit en linkeltem annak ez a neve: PSP Custom Firmware : 6.3X Pro Hen!

Am te nem tudnal kuldeni egy linket arrol amit irtal?Elore is koszonom!!!

2011. júl. 2. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Sikerült megcsinálnom a routert, végre gyors a net, szóval tudok segíteni.


Amit linkeltél honlapot ott már egy elég elavult flash telepítését írják, azt nem ajánlom.

Az OFW telepítéséig megcsinálhatod (tehát ezt a részt: "Frissítés Számítógépen keresztül"), onnantól viszont írom mit kell.


6.35 PRO-B7-et kell majd telepíteni, de ahhoz a PRO-B-t is fel kell előtte telepíteni.

Ha az OFW-t feltelepítetted, akkor töltsd le ezt:

[link]

Kicsomagolod, és a 6.35PROUPDATE mappát másold a PSP/GAME mappába, és a fastrecovery-s mappát is (kicsomagolva).

Ezután bontsd az USB-s kapcsolatot, és a PSP-n ahol a játékokat is elindítanád csak nyomj egy X-et a Pro Update-re, vagy mi lesz a neve (csak ne a fastrecovery-re). Ha nem lesz ott egyik sem, akkor PC-n a PSP/GAME/UPDATE mappába másold át a fájlokat, ha még ott sem lesz ott, akkor csak a gyökérkönyvtárba másold).

Ott majd egy fekete képernyő fog bejönni, és X-et kell nyomni (de majd írja is), aztán újra fog indulni a PSP, és ha újraindult, a játékoknál indítsd el a fastrecovery-t.

Nem mindig működik elsőre a fastrecovery, ha kikapcsolna a PSP, akkor kapcsold vissza és megint fastrecovery-z, de ez ha már egyszer sikerül, akkor utána mindig elsőre sikerülni fog.

És kész is a flash, mehet minden játék.

A fastrecovery-t ne töröld le a psp-ről, mert ha teljesen kikapcsolod, lemerül, vagy lefagy, akkor azt kell újra elindítani, hogy menjen a flash, de a másik fájlt letörölheted.

2011. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kosz a segitseget!nagyon rendes vagy , hogy igy elmagyarazod! Ha barmiben tudok segiteni csak irj!Am odajig eljuttam , hogy inditsam a fastrecovery-t!Elinditom es sotet a kepernyo p'ar m'asodpercig utana visszajon a PSP menu es latom a jatekot a mem kartyan! , de de a jateknal azt irja, hogy "Corrupted Data" es nem indul el ha rakattintok! mi lehet a gond? esetleg a fastracovery-t kell meg inditgassam? a jatek formatuma .cso! es a System Software-nal azt irja , hogy: 6.35 PRO-B!Ha tudsz lecci segits!Elore is koszonom!!!
2011. júl. 3. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Es az .ISO file-t meg nem is lassa a PSP! mit tegyek? Lecci segits!Elore is koszonom!
2011. júl. 3. 21:02
 7/10 A kérdező kommentje:

Nah mar latja a .iso filet is csak ugyanaz mint a .cso nal!

Corrupted data!Es ha ramegyek akkor ezt irja!:

"This game cannot be started

The data is corrupted"

Ezt irja es nem megy!

Mit tegyek? valaki lecci segitsen!

2011. júl. 3. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Na most gondolkozok, mert több haveromnak is úgy flasheltem a psp-jét, ahogy írtam, és egyiknek sem volt gondja a játékindításnál.

A játékot mikor raktad memkártyára? Még flash előtt, vagy utána?

Ha előtte, akkor töröld le és másold vissza, hátha.

Amúgy ha a system information-nál 6.35 PRO-B-t ír, akkor flashelve van, nehogy elindítsd mégegyszer a fastrecovery-t, mert nem tudom, hogy vagy nem indulna el, vagy rosszabb esetben tönkrevágja a psp-t.


Amúgy a PRO-B7-et is feltelepítetted?

Mert a leírásom elején írtam, hogy azt kell telepíteni, csak a végén már nem írtam.

Ha az nincs fent, akkor telepítsd (ugyanúgy csak másold be az egyik mappába és PSP-n elindítod), mert azóta sokat javítottak rajta, azzal mennie kell minden játéknak.

2011. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mar megoldottam!Koszi a segitseget!:D Az volt a baj , hogy rossz helyre masoltam a jatekokat!De mar szerencsere megy!Koszi szepen a segitseget!
2011. júl. 4. 10:47
 10/10 Szemikeee válasza:
A 3004 es fajtát a leg egyszerűbb flashelni szal én simán meg tudnám csinálni ha ügyesvagy és a google a barátod te is megtudod ;)
2011. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!