Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső HDD-ről filmet nézni...

Külső HDD-ről filmet nézni Tv-n, lehetséges?

Figyelt kérdés
Vagy egy 2TB külső HDD-m a nagy kérdés csak annyi,h ezt milyen eszközzel tudom össze hozni a tv-vel? a Tv-n nincs USB csatlakozó! A Dvd lejátszók nagy része (5db próbáltunk eddig amin volt usb bemenet) semmire nem ment, nem tudta kezelni!a Pc-t nem szeretném össze kötni a tv-vel! ezen kivül bármilyen ötletre nyitott vagyok!
2011. júl. 5. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a egy HDD-n van USB csatlakozó, az még nem jelenti azt, hogy minden USB aljzatba dugva működik! A DVDkben nincs olyan "program" ami kezeli a HDD-t! Leginkább pendrájvról zenét és képeket tud kezelni.
2011. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Dehogy nincs olyan "program"! Az én DVD-m simán kelezi az 500 Gigás HDD-t. Szerintem a méretével van a gond :S Túl nagy. Mi még úgy szoktuk, hogy a laptop TV-kimenetét (régebbieken van) Kötjük össze a TV-vel. Ez csak a képet viszi át, ezért a hangot meg erősítővel oldjuk meg (mondjuk alapból is arról szól a TV).

Vagy még a HD kábel lehet megoldás, ha van a gépeden és a TV-den is. Az képet és hangot is közvetít.

2011. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem,h a méretével probléma, mert a 250GB-ot gond nélkül kezeli a DvD lejátszó!
2011. júl. 5. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Elkezdtem keresgélni! bármilyen web áruháztól kérdeztem,azt mondták 2TB-ot nem fog kezelni nekem egy DVD lejátszó sem! De a Pixmánián sztm megtaláltam ami nekem kell! [link]


Ezzel működhet a dolog?

2011. júl. 5. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó helyen keresgélsz......:)

De ez csak csepp a tengerben,rengeteg remek készülék van erre,olvasgasd ezt a fórumot:

[link]

Nekem ilyen van,jól működik,de nem mondom,hogy nem találni jobbat/WDTV Live/:


[link]

2011. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sárkányfűárús ***** válasza:

Az ujabb samsung lcd tv-k alapból felismerik a külső hdd-ket ha usb-sek.

Szóval irány egy műszaki bolt,és vegyél egy samutv-t!:)

2011. júl. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soneek válasza:

Nekem is ez volt a gondom, amit úgy oldottam meg hogy particiókra osztottam a hdd-m, és lám működik, ja és y usb kábellel használom, mégpedig egy a dvd usb aljzatába, a másik pedig egy usb kábellel ellátott lg tőltő amit a 220/230 ba. Pár dvd lejátszó mint az enyém is csa 3V-ot ad usbnek, így adtam neki + áramot. Hiba nélkül játszik mindenféle finomságot.

Remélem hasznos az info. Sok sikert :)

2013. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!