PS 3-t avgy XBoX 360-at vegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem a wii a legjobb,de mivel nem ez volt a kérdés:xbox360
2011. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem Xboxot.

A grafikája ugyanolyan, mint a PS3-nak, viszont olsóbb, ráadásul a játékok jobbak, a kontrollere meg 1000x jobb!

2011. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Wii a legjobb, de a kérdésre nem válaszolok, mert már MILLIÓSZOR MEG VOLT VÁLASZOLVA.
2011. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
xboxot, olcsóbban kijössz és nemrosszabb
2011. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ha online akarsz játszani akkor PS3 vegyél mert ott ingyenes az online játszhatóság
2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy melyikre van több olyan exkluzív játék, ami érdekel.


A multiplatform címek viszont általában az Xboxon jobbak.


Próbáld ki, hogy melyik kontrollere jön be jobban. Sok bolt lehetőséget kínál ilyesmire.


Gondold végig, hogy akarsz-e multizni és milyen szintű terméktámogatásra van szükséged. A PS3-on a multi ingyenes, de az Xbox terméktámogatása Magyarországon jobb.


Én az Xboxot választottam, nem bántam meg.

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajók*rvaanyád, hogy nem bírod elolvasni a 200 ugyanilyen kérdést.
2011. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Innen-onnan lehet hallani hogy a PS 3 így jobb, a PS 3 úgy jobb az Xboxnál stb. Ez kérem szépen mókus vakítás, és fantasztikusan jó marketing is egyben. A multiplatform játékok között minimális grafikai különbség lehet de szinte észrevehetetlen, az exkluzív játékok terén én mindenképp a PS 3-at tartom jobbnak, hiába vagyok Xbox tulaj.

A kontrollert tekintve pedig hülyeség válogatni, kis idő alatt bármelyikhez hozzá lehet szokni, a box kontrollere kicsit vaskosabb és nehezebb, PS 3 kontorollere kisebb és könyebb.

Az online játék a PS 3-on ingyenes, az Xbox Live-ra pedig fizetni kell.

Ha viszont másolt játékokkal akarsz játszani akkor egyértelmű hogy az Xbox-ot válaszd mert a PS 3-ra való játék kiírást mindennek lehet nevezni csak gazdaságosnak nem. Döntsd el hogy szerinted melyik érné meg neked jobban és az alapján válassz.


(Kinectről és Move-ról direkt nem írtam mert egyelőre mindkettőt röhejnek tartom.)

2011. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek.

Kinect vs Move még hülyeség, kevés rá a jó játék (bár Move-val egy Killzone 3-mat el tudnék viselni, de ez csak 1 játék).

Ja és a PS3 joystick-jához hozzátenném, hogy technikailag fejlettebb, de csak ez miatt nem kell ps3-mat választani, csak +1 pirospont.

2011. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Én is Xboxot vettem (Live-ra is elővagyok fizetve) és egyáltalán nem bántam meg!! Szerintem az egyetlen dolog amivel a PS 3 többet tud az az, hogy tud Blue Ray-t lejátszani...na most egy ideig a játékok még maradnak a jelenlegi kategóriájukban és csak nagyon kevés kivételtől eltekintve nem blue ray-on fognak megjelenni!És szerintem a kontrollerje is jobban kézre esik mellesleg sok játék után kevésbé fárad el az ember keze mint ps 3-on!Abban pedig igaza van a többi válaszolónak hogy már sok ilyen kérdés van és télleg kicsit utána olvashattál volna -.-
2011. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!