Telenor mobil internetemet lelassították! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az értesítésben ez áll : "Az àSZF-ben foglaltak értelmében egyéb forgalomtìpusod sebességét lassìtottuk. A feloldàsròl ügyfélszolgàlatunkon vagy az àSZF-böl tàjékozòdhatsz. Telenor"
2011. júl. 6. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

1. el kellett volna olvasnod, mit rendelsz meg.

2. azért lassult le, mert átlépted a 100MB korlátot.


Biztos ami biztos még elmondom, hogy 3 hónap után automatikusan fizetős lesz a mobilnet. Bár ezt is leírták az ászfben...

2011. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elérted a mobilinternet szerződésedben előfizetett adatforgalmat.
2011. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, korlátlan internetem van.
2011. júl. 6. 18:15
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szükséges értelmi fogyatékosnak nézni, lehet úgy is válaszolni mint ha egészséges embernek írnál ....


Mégegyszer mondom : Korlátlan netem van !

2011. júl. 6. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor talán olvasd el a szerződést.

Egyébként a legtöbb korlátlan mobilinternet is korlátos olyan szempontból, hogy ha elértél egy határt, akkor onnantól lelassul. De ezekkel miért nem vagy tisztában, amikor megrendeled a szolgáltatást? :(

2011. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, szerintem értelmes ember ilyen helyzetben elolvassa a szerződést. Vagy ha elkeverte és nem találja, akkor legalább odaírja, hogy a nyolcvanféle csomagból mégis milyenje van.
2011. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen netje van. Ha nincs benne adatforgalmi korlát, akkor is vannak bizonyos forgalomtípusok, amelyekre igenis van érvényes korlát, ilyen pl. a p2p (torrent), ftp stb. Tehát a "korlátlan" csak a normális "http" forgalomra vonatkozik.
2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem semmi közöm nem volt a megrendeléshez, én csak használtam. Olyan nagy sebesség változást nem tapasztaltam, de azért mégis jobb lenne ha visszaállna ... mit tegyek ?

Amúgy az illető aki megrendelte, azt hiszi azért lassították le, mert felnőtt tartalmakat nézegettem ....

2011. júl. 6. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nem tudom. Pont a napokban néztem mobilinterneteket és baromira nem egyformák.

Mindenesetre a legegyszerűbb akkor is elolvasni azt a szerződést, vagy megnézni a Pannon oldalán, vagy felhívni az ügyfélszolgálatot... mert ennek a kérdésnek így semmi értelme.

2011. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha változtatnak az internet csomagok tartalmán, és azok előfizetési díján, akkor automatikusan az olcsóbbat állítják be. Legalábbis a T-nél így van.
2011. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!