Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennék egy xbox 360 kinect...

Vennék egy xbox 360 kinect 250GB-t. Ajánljátok? Tapasztalatok? Valamint csak eredeti játékot lehet lejátszani vele vagy saját kiírottat is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 14:57
 1/4 bp1985 ***** válasza:
A kinect az külön van hozzá. Írott játékokkal csak flashelés után tudsz játszani.
2011. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek mondanám hogy nem kizárólag külön lehet megvenni hozzá, együtt is adhatják hozzá. Ha írott játékokkal szeretnél rajta játszani akkor el kell vinned egy konzolokkal foglalkozó szaküzletbe, és ott megkérdezni hogy vállalnak-e ilyet.
2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ettől a flasheléstől vagy mitől nem fog megdögleni? Valamint hallottam olyat, hogy akkor elvesztem a hozzá tartozó garanciát.
2011. júl. 7. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a garancia elvész. és a multi is <-- bár ez változo valakit egyből letiltanak vkit 5 perc mulva vkit 2 hét mulva stb. Sztem megér annyit a multi már 8 ezerét kapsz 14 hónap live-ot...
2011. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!