Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megeri hp mini 210 netbook-ot...

Megeri hp mini 210 netbook-ot ipadra cserelni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarod használni. Nekem nincs se laptopom, se tabletem, igazából nincs is túl nagy szükségem egyikre se (Galaxy S-em van, az tudja azt, amit egy tablet, csak ezt zsebre is tudom tenni) de ha választani kéne, én egy Galaxy Tab-ot vennék.
2011. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alborosie válasza:

Nekem nagyon tetszenek az Apple termékek én is gondolkodtam az Ipadon, de arra jutottam h teljesen felesleges,hidd el.Tesóm is vett 1 tablet-et elsőnek f*sza volt de most már nem tudunk vele semmit csinálni, netezésre ott a gép.Gondolom nincs sok ismerősöd akinek iphone4 e,ipodja,ipadja,macbookja vagy imac je lenne és igy meg a face time is felesleges.

De a döntés a tiéd!:)Egy netbook azért biztosabb,azt ki tudod használni.

2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!