Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360 slim-hez muszáj HDMI...

XBOX360 slim-hez muszáj HDMI kábel? és hogy az mire jó?

Figyelt kérdés
jövő héten hozzák, de nem tudom, hogy az mire jó(a HDMI) jah és ha ez számít, panasonic viera tx-26le7pa tévénk van.
2011. júl. 9. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Azaz a kábel ami a képet és a hangot viszi a tv-be... de ugyanolyan jó amit hozzá adnak gyárilag, nem nagyon látnál különbséget a kettő között.
2011. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:D:D akk nem muszáj?
2011. júl. 9. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem, én is megvettem kb 2000ér de semmi különbséget nem látok.
2011. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Furjadék* ***** válasza:
Ha LCD-n Plazmán vagy LED en játszol, és HDMI vel kötöd össze a 2 gépet, akkor sokkal szebb lesz a képe.Szóval ha nagy a TVtek, és szép képet akarsz, akkor kell hozzá a HDMI.
2011. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, nyilván az én full hd led tv-m olyan okos, hogy ugyan olyan szép kép van rajta [link] -ezzel, mint egy hdmi kábellel.. Amúgy ha csak 3végű sima rca kábelt kapsz akkor az lehet, hogy nem ad olyan tiszta képet mint az 5 végű.
2011. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy komponens kábel oké, lehet szép képet ad, de a scart/av kábel nem.

És úgy tudom alapból azt adnak hozzá.

2011. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én tévedtem, most néztem meg a még bontatlan kábelt a slimemhez és valóban av kábel, csak a jaspereshez adtak komponenst, azért gondoltam hogy slimhez is az jár.
2011. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én nem veszek olyat. jo lesz az is , amit adnak hozzá.
2011. júl. 11. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:

HD Ready-s tv-t scart kábellel akarsz összekötni?

Sok az a max 2 ezer forint a sokkal szebb képhez?

2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!