Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mini torony 30ezer körül? (HiFi)

Furjadék* kérdése:

Mini torony 30ezer körül? (HiFi)

Figyelt kérdés

Egy minitornyot szeretnék venni, ilyen árban, és a legjobb lenne, ha rá lehetne kötni a 3.5feles telefont/iPodot, esetleg USB bemenet lenne rajta.

Milyet ajánlotok?


2011. júl. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
NE IRD MÁR KI 4X UGYANAZT A KÉRDÉST BMEG OTT A KERESŐ!!!!!
2011. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem sony sony van. euronics-ba vettem ennyiért (típusát most ne kérdezd) de van rajta usb is, meg 3,5-es audio kimenet is.
2011. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja ilyent vettem az Euronicsban 20 ezer forintért: [link]


Van rajta USB csatlakozó, RCA bemenet (>>>3,5 mm Jack-hez). Az árához képest jól szól, van hozzá távirányító is és a cd-tálca motoros. Van RDS is. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan porosodik, de nagyon jó vétel volt (én laptop kihangosításához használom).

2011. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ez mikro és nem mini előző
2011. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, a lényeg, hogy jól szól, ráadásul nem olyan mint egy kaszinógép Las Vegas-ban (értsd: nincsenek rajta össze-vissza villódzó ledek és szimbólumok). A kijelző egyszerű mégis informatív. Pont olyan, mint ami nekem kell. Akit zavar a főpanelen lévő kurzor körül a piros háttérvilágítás, akkor még azt is ki lehet kapcsolni.
2011. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első, te biztos valami csúcskeresővel keresel, mert én semmit nem találtam minitorny/mini torony néven...


Ezek szerint irány a legközelebbi Euronics, mert ott vannak a legjobb árak, mint kiderült:)

Köszönöm!

2011. júl. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!