Windows rendszerű gépet kaptunk egy ismerősömtől, de nem mondta meg a jelszót hozzá. Hogy tudnék belépni?

Figyelt kérdés

Felhaszn. névhez be van írva h User, de nem tudok belépni a rendszerbe. Mit tudok csinálni? A jelszót nem tudom kideríteni.

Windows XP proffesional.


2011. júl. 10. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj 1 sima entert nyomni (úgy h üres a jelszó mező). Ha ez sem megy akkor indítás csökkentett módban -> Ott lesz 1 "Rendszergazda" nevű fiók, abba belépsz. Vezérlőpult -> Fiókbeállítások -> Megkeresed az adott fiókot ami kell. Rákattintasz és jelszó törlése -> Igen, biztos, hogy töröljük. Leokézod, újraindítod a gépet, és akkor az első megoldással (üresjelszó - enter) tuti menni fog. Remélem segítettem.
2011. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit gyanús ez a sztori azért, ha úgy kaptad akkor talán csak fel kellene hívni az ismerőst, megkérdezni tőle és ennyi. Jelszó feltörésben nem segítünk.
2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem segítünk, mert lehet, hogy loptad, mert nem írtál csak ennyit, s ez nem korrekt. Hívd fel az ismerősödet, s megmondja.
2011. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha telepítéskor nem adta meg a rendszergazda nevű fiókhoz a jelszót, akkor üres jelszóval beléphetsz abba a fiókba, onnan pedig bármit megváltoztathatsz. Ha a csicsás beléptetőképernyőd van, akkor kétszer Ctrl-Alt-Del és be tudod írni.
2011. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó. Megvásároltam a cégemtől, úgyvolt, hogy a céges gépek egy bizonyos idő után értékesítésre kerülnek. Gondoltam megveszem, és azt mondták oké, de az op.rendszert levesszük. Na megörültem h rajta maradt, és próbáltam belépni de nem ment. Gondoltam nem kell újat venni, ha ezt ki tudom iktatni. De kösz a pozitív vádakat...://
2011. júl. 10. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
tölts le egy kalóz XPt és húzd újra. De vannak XP fióktörő programok is, keress rá angolul.
2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a céges elnyűtt rendszert újra húzod, ha régebben lett telepítve akkor lassú lenne, ahogy írják: szedj le egy XP-t vagy ha komoly a gép akkor egy 7-est és telepítsd újra. A pozitív vádakról meg csak annyit, hogy: ki nem mondott igazat elsőre? Na ugye!
2011. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazat mondtam :) max a 'kaptunk' helyett 'vettünk' de a lényeg ua...és a kalóz rendszer működni fog? nem fog beugatni h bocs de lejárt?
2011. júl. 10. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt is felteszed akkor nem lesz gond: [link]
2011. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is megpróbálom.
2011. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!