Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy van az ipod touch (4g)...

Hogy van az ipod touch (4g) -re a gyártói 1 év garancia?

Figyelt kérdés
Van egy 4g-s ipod touch-om ( boltban vásároltam ) 1 év garanciával, amit garanciapapír is igazol. És most szeretnék venni egy másikat egy magánszemélytől, aki azt mondja, hogy nincs hozzá garancia papír, szerinte sorozatszám alapján is megjavítják, ha elromlik. Ez tényleg így van? Előre is köszi!
2011. júl. 15. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Papír nélkül senki nem fog foglalkozni veled.
2011. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha esetleg meghibásodik, akkor aránytalanul drága a javítása, mondjuk nem hiszem, hogy az első évben elromlik... nem?
2011. júl. 15. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor elromolhat. Ha pl a jackdugó lába letörik, 6000 ft a javítás. És ha sokat használod, letörik. Én 7 éve vettem 76 ezerért egy mp3 lejátszót, 2 év garanciával, a garancia időtartama alatt 3× volt szervizben, kétszer emiatt, egyszer szoftverhiba miatt. Sokba került volna garancia nélkül.
2011. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. júl. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!