Mi a baj a fényképezőmmel?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha le lenne merülve, de az elemek fullosan fel vannak töltve, és másik gépben működnek is. Amikor legutóbb használtam a gépet, egyszercsak "lemerült" és az objektívája nem húzódik vissza. Bekapcsolni bekapcsol, de egy pillanat múlva már pittyeg is és kikapcsol. Mi lehet a baj? Könyörgöm segítsetek!
2011. júl. 15. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az objektív mozgató (ki-be húzó, fókuszáló) rendszer valahol fizikailag sérült, a mozgató motor emiatt nem tudja megmozdítani, rengeteg áramot zabál, ezt nem tudja az akku leadni... Lemerült elem jelzés.
2011. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS MI A TEENDŐ?
2011. júl. 15. 19:03
 3/8 anonim válasza:
Víz érte!!??
2011. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem!!!
2011. júl. 15. 19:07
 5/8 A kérdező kommentje:
fotóztam és a következő pillanatban már ezt produkálta. Meg tudom csináltatni?
2011. júl. 15. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem egy gépem úgy sérült meg, hogy rossz helyen volt a bekapcsoló gombja, és sokszor bekapcsolódott a zsebemben, csak hát egyszer nem volt annyi hely, hogy kitolja a lencsét, egy helyen ,megrokkant a fogaskerék.

Úgy még tudtam használni, hogy amikor jött kifelé, finoman rá- (és át)segítettem, amikor kint volt, már tudtam fotózni, de zoomolni már nem.

Tedd bele az elemet és bekapcsolással egyidejűleg, finoman told befelé, vaqy kifelé segíts rá, talán megmozdul.

Ennek kockázata van, ha gondolod vidd előszőr szervizbe...

2011. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lényeg ami a lényeg, meg lehet csinálni?!
2011. júl. 15. 19:26
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és első, Nagyon nagyon szépen köszönöm (L)
2011. júl. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!