Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi ideig tölt az Xbox 360...

Mennyi ideig tölt az Xbox 360 kontroller (NiMH akuu van benne)?

Figyelt kérdés
Ajándékba vettem egy Xbox 360 kontrollert, play & charge kit -ben, tehát járt hozzá egy NiMH akku is (nem tudom mekkora a kapacitása, mivel még sehol nem fedeztem fel róla adatot, sem a csomagoláson, sem az akkun, sem a használati útmutatóban). Nos, azt látom, hogy amint USB-re csatlakoztatom, akkor a vezeték végén lévő csatlakozón világítani kezd egy LED pirosan. Kérdésem az, hogy mennyi ideig tart a töltési folyamat? A végén a piros LED kialszik - esetleg zölden kezd világítani? Köszi a válaszokat előre is! Üdv.
2011. júl. 17. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A ledek nem színváltósak, és valószínű állapot jelzőnek van betéve, szerintem el fog sötétülni, de az AA akksik kb 5-8órán át töltenek.
2011. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az eddigi kontrollerben tölthető AA-k vannak, Pana Infinium illetve Energizer párosok, ezek töltési ideje 11-13 óra (a leírás szerint), de ezeknek ugye ismert a kapacitása. Mivel az akkuét továbbra sem találom, ezért nem tudok viszonyítani sajnos. A LED legkevesebb 2 színű, mivel ha a box nincs bekapcsolva de rádugom az USB portjára (bármelyikre) akkor egy pillanatra zölden felvillan... Számítógép portján pirosan világítani kezd 2-3 másodperccel a felcsatlakozás után. Feltehető, hogy kialszik a töltés végén, de speciel pl. az Energizer elemtöltőm ledjei nem alszanak ki akkor sem, ha mondjuk 2 napig a konnektoron felejtem. Szóval az oké, hogy feltehetőleg kialszik, csak valami konkrét választ várnék, ha esetleg valaki megosztaná a tapasztalatát, akinek van ilyen. Ámbátor valószínűleg éjjelre töltére teszem, szóval reggelre remélhetőleg kiderül:) Üdv.
2011. júl. 17. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Bedugod, piros.

Ha ki van kapcsolva a controller, akkor 4-6 óra alatt feltöltődik, a led zöldre vált.

Ha használod közben, akkor jóval tovább is tarthat.

2011. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Épp ennyit szerettem volna megtudni, tökéletes válasz!
2011. júl. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!