Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy érdemes vaterára regisztr...

Hogy érdemes vaterára regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye a vaterán regisztrálok és felkínál az oldal nekem egy ilyen lehetőséget, hogy banki átutalással vagy postai módra állítsam. Szerintetek melyiket az érdemesebb beállíttatni, mert sok rosszat halottam már!? És hogy ha felteszek árut azért fizetnem kell???


2011. júl. 17. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sincs beállítva de utalással fizetek (lehet akkor még nemvolt kötelező megadni ?)

30ft egy áru feltevése, + kiemelések (te választasz ha akarsz rakni, hogy jobban lássák a többi termék között) és jutalékot fizetsz nekik ha eladod a termékedet, pár %-ot.

2011. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mert akár veszel, akár eladsz, mindenképp meg kell adni valamilyen fizetési módot, azt pedig te döntöd el, melyiket akarod.


Ha eladni akarsz, regisztrálnod kell egy bankszámlaszámot, anélkül nem tudsz terméket eladni, csak venni.


Az eladás nincs ingyen természetesen, de a vatera Help-jében, GYIK-jában minden kérdésedre választ találsz.

2011. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. júl. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!